Sayfa 41/44 İlkİlk ... 163132333435363738394041424344 SonSon
431 sonuçtan 401 ile 410 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aydoviyataaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın simba şimdi çok güzel yazmışsınız benim anladığım tvden normal google arama motorundan Vewd App Store indiricez burdan ssıptv kurup kod alma kanalları ekleme yapıcaz sağolun kod alın bana söyleyin ben size hazırlım dediniz şimdi kod u alıp sizemi gönderim
    eğer listeyi kuramıyorsanız bana gonderin ben listeyi yükleme yapıveririm ama sizde yükleyebilirsiniz bilgisayarınız var ise anlatımları takip edin

buraya kodu girip siteden indirdiginiz (supersat playlist dosyayı ) buradan dogru sizde yükleyebilirsiniz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (19.10.2020)

Ulusal kanalların yedekleri,cocuk kanalları ve bir çok kanalın iptv linkleri değiştigi için yenileri ile guncellenmiştir.
    PETRA TV HD sinema kanalı eklendi.*46 Numarada
    TÜRK Kanallarının bazılarında şu an için yayın yoktur.(-TV 66-TV70-TV4-TV 5- İLKETV-TE60TV-KANALT-KANAL AVRUPA-)*Gidip geri geldikleri için listede tutulmaktadır.
    Kanallar (491-505 arası) *Kanalları istemezseniz listeden ssiptv ,ottplayer vb gibi uygulamalarda veya dosya içini açarak editleyip kaldırabilirsiniz.

Dosyayı birinci mesajda alabilirsiniz.
    Konu Simba tarafından (19-10-2020 Saat 17:49 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın simba mazur görün bi kaç soru sorıcam bilmediğim için şimdi iptvyi kurduk kanalları izliyoruz ben tvme kurunca kanalları izlicem belli zamanlarda kanallar göstermiyormu mesela siz bu gün itibariyie kanal listesini güncellemişsiniz biz hergin buradan kanal güncellemesimi alıcaz mesela vlc de seyrediyorum vlcde diyorki kanal silinmiş veya kanal değişmiş gi gibi yazılar biz bu kanalları tv ye yüklediğimiz zamanda böyle sorun yaşarmıyız kanallar göstermezmi birde ip tv nin bizlere ne avantajı var normal tv den uydudan izliyelim özür dilerim bilmediğim mera ettiğim için soruyorum veya bazı arkadaşlar çanak uydudan seyretmede problemmi yaşıyorda iptv izlemek istiyor birde mu3 kanal listeleri stelerdenmi indirmek lazım yoksa sizin hergün kanal listesini güncelliyorsunuz sizimi takip edelim bunları merak ettiğim için soruyorum şüphesiz siz konunun uzmanısınız yardımcı olursanız sevinirim iyi günler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aydoviyataaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın simba mazur görün bi kaç soru sorıcam bilmediğim için şimdi iptvyi kurduk kanalları izliyoruz ben tvme kurunca kanalları izlicem belli zamanlarda kanallar göstermiyormu mesela siz bu gün itibariyie kanal listesini güncellemişsiniz biz hergin buradan kanal güncellemesimi alıcaz mesela vlc de seyrediyorum vlcde diyorki kanal silinmiş veya kanal değişmiş gi gibi yazılar biz bu kanalları tv ye yüklediğimiz zamanda böyle sorun yaşarmıyız kanallar göstermezmi birde ip tv nin bizlere ne avantajı var normal tv den uydudan izliyelim özür dilerim bilmediğim mera ettiğim için soruyorum veya bazı arkadaşlar çanak uydudan seyretmede problemmi yaşıyorda iptv izlemek istiyor birde mu3 kanal listeleri stelerdenmi indirmek lazım yoksa sizin hergün kanal listesini güncelliyorsunuz sizimi takip edelim bunları merak ettiğim için soruyorum şüphesiz siz konunun uzmanısınız yardımcı olursanız sevinirim iyi günler..
    Sorulara genel olarak şöyle cevap vereyim;

*VLC playerde bazı kanallar calısmayabiliyor
    *SSİPTV ve ottplayer uygulamarından bu liste % 90 randumanlı calısıyor
    *Ulusal kanalların bazen linkleri değişiyor ben değişince guncelliyorum
    *Bugun yedek ulusal kanalların bir cogunun linki değişmiş hemen guncelledim
    *Siteden dosya indirmek basit ssiptvyede hemen yukleniyor zaten gormussunuzdur
    *Ben kendimde izledigim için iptv kanallarını surekli guncelliyorum guncelledigimdede bunu belirtiyorum zaten başka sitelerede bakabilirsiniz ama sitemizi övmek için söylemiyorum bulamazsınız adamlar olmayan kanalları olmayan linkleri yuklemişte yüklemiş hepsi patlak linkler sırasız düzensiz sekilde
    *İP TV nin avantajı şu interneteniz var ise uyduda karda kışta yagmurda kanallar göstermiyor, iptv de böyle sorunlar olmuyor.Ayrıca uyduda olmayan ,iptv de verilen kanalların cogu yok +yabancı kanallarıda izleyebiliyorsunuz.Hepsi bir arada yani canak kablo ıvırız zıvır derdi yok
    *Bazen iptv de yayın yapan kanalların sahipleri bana ulasıyor listeye eklermisiniz diye bende ekliyorum kanalların içeriklerini bakıpta
    *Kendinizde iptv linkleri ekleyebilirsiniz ama uzun sureli giden linkleri bulmak cok zor.
    Konu Simba tarafından (19-10-2020 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın simba çoktşkr ederim cevapladığınız için bi kaç gündür yoğun her şeyi inceliyorum youtube bi arkadaş samsung tv ssıptv nasıl yüklenir demiş adımlar şu ssıptv ana sayfadan samsung tizen işletim sistemine giriyor bi rar dosyası indiriyor flas belleğe atıyor flas belleği tv ye takın ca ss ıptv yi kuruyor sonra ssıptv ayarlar kod alma liste ekleme adımlaı var siz böyle bi uygulama duydunuz veya izledinizmi ben nasıl bi adım atarak tvme ssıptv uygulaması indirip kanalları izlim lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın simba çoktşkr ederim cevapladığınız için bi kaç gündür yoğun her şeyi inceliyorum youtube bi arkadaş samsung tv ssıptv nasıl yüklenir demiş adımlar şu ssıptv ana sayfadan samsung tizen işletim sistemine giriyor bi rar dosyası indiriyor flas belleğe atıyor flas belleği tv ye takın ca ss ıptv yi kuruyor sonra ssıptv ayarlar kod alma liste ekleme adımlaı var siz böyle bi uygulama duydunuz veya izledinizmi ben nasıl bi adım atarak tvme ssıptv uygulaması indirip kanalları izlim lütfen yardımcı olursanız sevinirim..
    Dostum o konuda hiç bilgim yok bende vestel4k tv var oradan izliyorum kanal düzenlemelerini falan ssiptv den yapıp sizlere veriyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

formuda sayfalarla yormak istemem size pm nasıl mesaj atabilirim sizde bi izleseniz youtubenin linkini verim samsung ssıptv yi bi kursam gerisini siz yardımcı olursanız yapıcamda iyi günler dilerim..
    Konu aydoviyataaydo tarafından (19-10-2020 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

formuda sayfalarla yormak istemem size pm nasıl mesaj atabilirim sizde bi izleseniz youtubenin linkini verim samsung ssıptv yi bi kursam gerisini siz yardımcı olursanız yapıcamda iyi günler dilerim..
    SSİPTV kurun ayarlar kısmında getcode de olan 4 haneli bir kod var onu bana msj atın ben yüklerim buradan dogru sizde yukleyebilirsiniz basit aslında ögrenmeniz lazım bu işleri
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 41/44 İlkİlk ... 163132333435363738394041424344 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri