Sayfa 30/44 İlkİlk ... 5202122232425262728293031323334353637383940 ... SonSon
431 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Mesela bende kanallar aktif calisiyor calismayanlar hangileri
    Hepsine bakamadım ama tv8, fox, star çalışmıyor. show ve trtler gayet güzel.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fosfosforik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hepsine bakamadım ama tv8, fox, star çalışmıyor. show ve trtler gayet güzel.
    O kanallar bende aktif calisiyor hangi programla izliyorsunuz iptv dosyasini bilgisayar ve yurtdisindan izlemeye calisiyorsaniz problem oluyor izleyemezsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    O kanallar bende aktif calisiyor hangi programla izliyorsunuz iptv dosyasini bilgisayar ve yurtdisindan izlemeye calisiyorsaniz problem oluyor izleyemezsiniz.
    Yok Türkiye'deyim SS ile tvden izliyorum. Akşama kadar gayet güzel çalışıyordu hepsi tam masterchefin ortasında gitti bi anda ben de anlamadım. Bi kaç kere listeyi silip tekrar yükledim ama düzelmedi sonra.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fosfosforik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yok Türkiye'deyim SS ile tvden izliyorum. Akşama kadar gayet güzel çalışıyordu hepsi tam masterchefin ortasında gitti bi anda ben de anlamadım. Bi kaç kere listeyi silip tekrar yükledim ama düzelmedi sonra.
    Birde ben bakayım ssiptv den kanallara

- - - Mesaj Birleştirilmiştir - - -

Blu iptv kanalları göstermiyor geçici sorun olabilir veya linkleri yenilemek gerekebilir yarın ben detaylı bakayım yeni linkler olursa dosyayı guncellerim ok
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Birde ben bakayım ssiptv den kanallara

- - - Mesaj Birleştirilmiştir - - -

Blu iptv kanalları göstermiyor geçici sorun olabilir veya linkleri yenilemek gerekebilir yarın ben detaylı bakayım yeni linkler olursa dosyayı guncellerim ok
    Çok teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok teşekkürler.
    Linkler değişmiş yarına hazırlarım kanallar aktif calısıyor linkleri guncelleyince
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (02.09.2020)

-Kanal D-Kanal 7-FOX TV-TV8-TV8,5-A2-TEVE 2-UCAN KUS-EKO TURK-CNNTURK-ULKE TV-APARA -ASPOR-D TAY-DREAM TURK-DİYANET TV-VUSLAT TV-KON TV-EURO D-TV8 INT-SHOW TURK kanallarının iptv linkleri guncellendi yayınlar malesef SD seklinde olup eger yeni yayın linkleri gelirse ilerleyen zamanlarda değiştirebiliriz.
    EBA TV Kanalları aktif olarak 3 kanal sorunsuz calısmaktadır.
    Çalısmayan iptv kanalları ve yedek olarak eklenen iptv kanalları listeden cıkartılmıştır.
    Bazı kanalların yayınları gidip geri geldigi için kanallar listede tutulmaktadır! (aktif tv-almanyada turk tv-cine5 tv-elit tv-fortuna tv-disney ch vb gibi)
    Kanallar (435-454 arası)

Dosyayı birinci mesajdan alabilirsiniz
    Konu Simba tarafından (02-09-2020 Saat 03:23 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

supersiniz valla. ellerinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize sağlık, çok sağolun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkürler

Sayfa 30/44 İlkİlk ... 5202122232425262728293031323334353637383940 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri