Sayfa 39/44 İlkİlk ... 1429303132333435363738394041424344 SonSon
431 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler uydu cihazına sorunsuz yükledim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler paylaşım için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (15.10.2020)

KADIRGA TV eklendi
    KANAL 32 eklendi
    KANAL 42 eklendi
    TV4 iptv linki güncellendi
    TRT HABER-TRT SPOR yedek eklendi
    TV 70 eklendi (eski yerli dizi-şov programları veriyor)
    Yeni azeri kanallar eklendi (AZ STAR TV- 1 GEO TV- AZ ANT-AZ NAXÇIVAN TV-QABALA TV)
    İCTİMAİ - DÜNYA TV linkleri guncellendi.
    livetv.az sitesinde problem oldugu için AZERİ Kanallarının bazılarında su an için yayın yoktur.(MUZ TV-LİDER TV-İNTER AZ-DALGA TV-X AZAR TV-)
    Bazı kanalların yayınları gidip geri geldigi için kanallar listede tutulmaktadır! (TR 6-KANAL 19-İSTANBUL TV-MELTEM TV-KANAL T vb.gibi)
    Kanallar (491-505 arası) *Kanalları istemezseniz listeden ssiptv ,ottplayer vb gibi uygulamalarda veya dosya içini açarak editleyip kaldırabilirsiniz.

Dosyayı birinci mesajda alabilirsiniz.

Azeri kanalların iptv linkleri için iptvdelisi blog sitesine teşekkurler
    Konu Simba tarafından (15-10-2020 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart bu kodlar next 2053 cihazına yüklenirmi yüklenebilir kod atabilirmisin sayın kardeşim

next 2053 te çalışır iptv kod lazım atabilirmisin sayın kardeşim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seref25 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    next 2053 te çalışır iptv kod lazım atabilirmisin sayın kardeşim
    Konu smart tv ler icin hazirlanan iptv dosya konusu bazi enigma uydu cihazlarda calisir ama cogunda calişmaz next 2053 de olmaz bu dosya bende next machina var onada olmuyor kanallarin ismi cikmiyor.

Uydu cihazlarina gore hazirlanmamistir zaten yaziyor dikkat edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (17.10.2020)

AFYON TÜRK (sinema kanalı) eklendi *40.Numarada
    TİVİTURK HD eklendi *45.Numarada
    QAFGAZ TV AZ eklendi
    EL TV AZ eklendi
    TÜRK Kanallarının bazılarında şu an için yayın yoktur.(TV 66-İLKETV-TE60TV-TV100-KANAL57-KANALT-KANAL AVRUPA-İSTANBUL TV-LEBLEBİTV)*Gidip geri geldikleri için listede tutulmaktadır.
    AZERİ Kanallarının bazılarında su an için yayın yoktur.(MUZ TV-DALGA TV-X AZAR TV-)
    Kanallar (491-505 arası) *Kanalları istemezseniz listeden ssiptv ,ottplayer vb gibi uygulamalarda veya dosya içini açarak editleyip kaldırabilirsiniz.

Dosyayı birinci mesajda alabilirsiniz.
    Konu Simba tarafından (17-10-2020 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın simba öncelikle iyi günler dilerim konuyu bi kaç gündür takip ediyorum sitenize bu gün üye oldum benim samsung smart tv var Mkiptv olayı nedir biraz araştırdım mk programı diye bir programı tv ye kurup m3u uzantılı dosyaları taratıp tvden net üzerinden tv izlemek istiyorum mazur görün beni yönlendirin lütfen mkiptv üzerinden tv kanallarını izlemek bize ne avantaj sağlıyor görüntü net olayı mı acaba birde sürekli linkler değişiyor sürekli güncellemekmi lazım bana lütfen yardımcı olun öncelikle tvden iptv nasıl izlerim ne yapmam lazım özür dilerim çok yazdım bilmediğim i emeklerinize tşkr ederim..çin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aydoviyataaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın simba öncelikle iyi günler dilerim konuyu bi kaç gündür takip ediyorum sitenize bu gün üye oldum benim samsung smart tv var Mkiptv olayı nedir biraz araştırdım mk programı diye bir programı tv ye kurup m3u uzantılı dosyaları taratıp tvden net üzerinden tv izlemek istiyorum mazur görün beni yönlendirin lütfen mkiptv üzerinden tv kanallarını izlemek bize ne avantaj sağlıyor görüntü net olayı mı acaba birde sürekli linkler değişiyor sürekli güncellemekmi lazım bana lütfen yardımcı olun öncelikle tvden iptv nasıl izlerim ne yapmam lazım özür dilerim çok yazdım bilmediğim i emeklerinize tşkr ederim..çin
    SSİPTV kurabiliyorsanız SSİPTV programını kurun her zaman linkler değişmiyor cok uzun zaman giden linklerde var biz sitede dosyaları guncel tutmaya calısıyoruz bende ssiptv-ottplayer2 programı var en basiti ssip tavsiye ederim
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 39/44 İlkİlk ... 1429303132333435363738394041424344 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri