Sayfa 40/44 İlkİlk ... 15303132333435363738394041424344 SonSon
431 sonuçtan 391 ile 400 arası

Konu: SMART IPTV UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler elerin dert görmesin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim sağolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SPOR KANALLARI LİSTEDE NEDEN YOK BEN Mİ GÖREMİYORUM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MBTN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SPOR KANALLARI LİSTEDE NEDEN YOK BEN Mİ GÖREMİYORUM
    133 den başlıyor şifresiz yasal spor kanalları onun harici şifreli kanallar sitemizde yer almamaktadır.

TRT SPOR -TRT SPOR 2 A SPOR GS TV-FB TV-TJK TV-TAY TV-SPORTS TV-N SPOR-TİVİBUSPOR Şifresiz olan yayın
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam linki yorum yazarakmı görebiliyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bora1956 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam linki yorum yazarakmı görebiliyoruz
    Dosya var 1 ci.mesajda gizli link yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah üstat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SSİPTV kurabiliyorsanız SSİPTV programını kurun her zaman linkler değişmiyor cok uzun zaman giden linklerde var biz sitede dosyaları guncel tutmaya calısıyoruz bende ssiptv-ottplayer2 programı var en basiti ssip tavsiye ederim
    sayın simba bende samsung 55nu8000 tv var akşam galerisine baktım formda incelediğim ilk önce ss ıptv uygulaması lazım bize şimddi youtubede arkadaşlar izah etmiş ilk önce ssıptv ana menüsüne giricez sonra kod alma m8u kanal dosyasını eklicez anladımda flas belleğe ss ıptv yükleyip onu tv mizemi aktarıp sonra onun içine girip kod alma kanalları ekleme yapıcaz acaba bilgi verirseniz sevinirm iyi günler başka marka tv lerde galerisinde ssıptv var menüye giricez kod ekleme kanalları taşıcaz tm buraya kadar ben tvme ssıptv nasık eklemem lazım saygılar
    Konu Simba tarafından (18-10-2020 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aydoviyataaydo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın simba bende samsung 55nu8000 tv var akşam galerisine baktım formda incelediğim ilk önce ss ıptv uygulaması lazım bize şimddi youtubede arkadaşlar izah etmiş ilk önce ssıptv ana menüsüne giricez sonra kod alma m8u kanal dosyasını eklicez anladımda flas belleğe ss ıptv yükleyip onu tv mizemi aktarıp sonra onun içine girip kod alma kanalları ekleme yapıcaz acaba bilgi verirseniz sevinirm iyi günler başka marka tv lerde galerisinde ssıptv var menüye giricez kod ekleme kanalları taşıcaz tm buraya kadar ben tvme ssıptv nasık eklemem lazım saygılar
    ssiptv de ayarlar kısmında bir kod var onu bana gonderin özel mesajla ben size yuklerim buradan dogru

Burada yükleme talimatı var Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın simba şimdi çok güzel yazmışsınız benim anladığım tvden normal google arama motorundan Vewd App Store indiricez burdan ssıptv kurup kod alma kanalları ekleme yapıcaz sağolun kod alın bana söyleyin ben size hazırlım dediniz şimdi kod u alıp sizemi gönderim

Sayfa 40/44 İlkİlk ... 15303132333435363738394041424344 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri