Sayfa 13/17 İlkİlk ... 34567891011121314151617 SonSon
166 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Android Mobil/Cihaz İPTV M3U Listesi [Konu 1]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Japanow Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam cartoon network yok listede çok ihtiyacım var yardımcı olur musun
    Malesef cocuk kanallarının stabil iptv si yok daha önce cok kez ekledim cıkardım bir türlü stabil değil bende kaldırdım artık
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öncelikle emeğinize sağlık Rus kanalları 2 adet mi var hocam daha fazla ekleme sansınız var mı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı msa9191 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Öncelikle emeğinize sağlık Rus kanalları 2 adet mi var hocam daha fazla ekleme sansınız var mı ?
    Thb leri ekledim malesef stabil olmayınca kaldırdım ara ara denediklerim oluyor bize stabil olanlar lazım fox russia var oda stabil değil su an 2 adet rusya 1- rus muzik kanalı diğer guncellemede russia 24 olabilir deniyorum su anda onu
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler umarım daha fazla bulursunuz kolay gelsin.Kanalların linklerini nerden bulup deniyoruz olmadı bende denemek isterim herşeyi hazıra beklemeyelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı msa9191 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler umarım daha fazla bulursunuz kolay gelsin.Kanalların linklerini nerden bulup deniyoruz olmadı bende denemek isterim herşeyi hazıra beklemeyelim
    Birçok yerden deniyorum bana bazı arkadaşlarda mail yoluyla iletiyorlar ondan dolayı burada bunları vermem imkansız siz bu konuyuda takip edebilirsiniz @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. admin bulursa paylasır link tv isteklerinizi buradan yapın Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

30 a yakın rus kanalları ekledim kalbiniz temizmiş bende bugun onları ekleyecektim yeni dosyayı alabilirsiniz hepsi super kanallar vestel 4 k ssiptvde sorunsuz calısıyor

- - - Mesaj Birleştirilmiştir - - -
    İPTV Dosyamız güncellendi (23.11.2020) 18:30
    Yeni rusya iptv kanalları eklendi hepsi stabil calısan kanallar. (387-421 arası)

Bazı yerel tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için yayınlar listede tutulmaktadır.
    Çalışmayan bazı yabancı iptv kanalları listeden kaldırılmıştır

Dosyayı birinci mesajda alabilirsiniz.

Konu Simba tarafından (23-11-2020 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok tesekkurler emeginize saglık gercekten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İPTV Dosyamız güncellendi (25.11.2020)
    Yabancı iptv kanallarında komple düzenleme yapılmıştır.
    Yeni ek rusya iptv kanalları eklendi.(Rus tv kanalları sıralamasında)

Yeni yabancı tv film kanalları eklendi (CİNEFİLM-CİNE SERİES-CİNE LİFE-CİNEMA WORLD) 446-449 Arası
    Kırım kanalları aktif linkler eklendi (ATR-LALE TV-MİLLET TV)308-310 Arası
    RUDAW TV eklendi 307.numarada
    MCM TOP Fransız muzik kanalı eklendi 383 numarada.
    Bazı yerel tv kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için yayınlar listede tutulmaktadır.
    Çalışmayan yabancı iptv kanalları listeden kaldırılmıştır

Dosyayı birinci mesajdan alabilirsiniz.

Konu Simba tarafından (24-11-2020 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba vlc playerda çalışan western sinema ile spy box film kanalları android cihazda neden hata veriyor acaba? Saygılarımla iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı meftun74 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba vlc playerda çalışan western sinema ile spy box film kanalları android cihazda neden hata veriyor acaba? Saygılarımla iyi çalışmalar.
    SPY BOX kanalları android cihazlarda calısmıyor bu kanallar vip özel kanallar oldugu için sanırım bu uygulamalarda kısıtlama getirmişler
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 13/17 İlkİlk ... 34567891011121314151617 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri