Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Next Quantum 4k+ android uydu alıcısı izlenimlerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu linkten test yazılımı indirebilirsiniz. ZIP açmaksızın USB belleketen Home Page Sol Atl köşede olan Yazılım Güncelleme uygulaması ile yükleyebilirsiniz. Zamanınız olursa DiseqC Motor kullanımı ile ilgili bu yazılıma ilişkin gözleminizi paylaşırsanız sevinirim. Biz kendi ortamımızda video ile de işaret ettiğiniz Motor kullanımına ilişkin sıkıntılara bu yazılımda raslamadık. Yazılımı public etmiyoruz çünkü hala çalıştığımız bir kaç kritik sıkıntı var bir kaç gün içinde fix edilebilirse tümünü kapsayan bir güncelleme olabilir. Bu yazılımda ayrıca Sunucudan *** dosyası güncelleme de ekledik.

- - - Updated - - -

Push Upgrade cihazın kendi güncellemesine 30.04 de verdik. Şimdiye kadar bir güncelleme problemi bildirilmedi. DVTPlayer kaynaklı DVB kanalların bazılarında zaman zaman görülebilen audio leap-sync ve audio bozulma problemleri vardı. Bununla ilgili bir test yazılımı hazırladık şuan kadar olan fixleri de kapsıyor. İlgilenirseniz paylaşıyorum. Hem de USB Upgrade tekrar denenmiş olabilir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

- - - Updated - - -

Alıntı Pro 7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gelisme veya iyilesme mevcutmu acaba
    evet ama tam anlamıyla daha tam dersem yalan söylemiş olurum gelişmeleri burdan bildireceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazın home tuşundan giriş yapıp yukarı en üst sağdaki ayarlara gelip ses kısmına girip dolby SPDIF kapalı olması gerekir bunu yaparsan trt 4k da ses kapanma sorunu kalmaz ben deneme yaparak buldum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba next2071 kullanan biri olarak birde bu cihazı almak istedim
    ancak gördüğüm ve gördüğüm kadaroyla bu cihaz alınacak gibi değil.

merak ettiğim bir durum var hiç bir yerde ulaşamadım IKS desteği bu cihazda varmı?

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri