Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Next Quantum 4k+ android uydu alýcýsý izlenimlerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. 5ci videomuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý seremir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. 5ci videomuz
    Hocam hic ugrasma bu cihazla nextin en dandik cihazi bu galiba atlantada bole bir cihaz yapmisti ayni bunun gibi vasat otesiydi bu yazilimla falan duzelmez bence kronik sorunlar var sanirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bakalým ustad 2 yazýlým verdiler denemeye devam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý seremir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydudan veya internetten online guncelliyorsun sanýrým hocam deðilmi yazýlým sitelerinde yok bu yazýlým cunki ?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu kadar para verilmez bu cihaza ne özelliði var bunu alacaðýna Ýcon veya Mediastar al daha iyi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merakla bekliyorum 2 ci yazilimi videoda anlatirsin yinede cihaz baya problemli umarim yazýlimla aþarsin bu durumlari

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Android izlenimlerim

- - - Updated - - -

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydudan veya internetten online guncelliyorsun sanýrým hocam deðilmi yazýlým sitelerinde yok bu yazýlým cunki ?
    Yok NeXT’in sitesinden bana yollamýþlar ustad

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Android izlenimlerim

- - - Updated - - -

Yok NeXT’in sitesinden bana yollamýþlar ustad
    Yeni yazilimi denedinizmi acaba?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Pro 7 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yeni yazilimi denedinizmi acaba?
    evet denedim

- - - Updated - - -

Push Upgrade cihazýn kendi güncellemesine 30.04 de verdik. Þimdiye kadar bir güncelleme problemi bildirilmedi. DVTPlayer kaynaklý DVB kanallarýn bazýlarýnda zaman zaman görülebilen audio leap-sync ve audio bozulma problemleri vardý. Bununla ilgili bir test yazýlýmý hazýrladýk þuan kadar olan fixleri de kapsýyor. Ýlgilenirseniz paylaþýyorum. Hem de USB Upgrade tekrar denenmiþ olabilir.
    NEXT_ANDROID_S905D_S2_TEST_20200430_2118.zip

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet denedim

- - - Updated - - -

Push Upgrade cihazýn kendi güncellemesine 30.04 de verdik. Þimdiye kadar bir güncelleme problemi bildirilmedi. DVTPlayer kaynaklý DVB kanallarýn bazýlarýnda zaman zaman görülebilen audio leap-sync ve audio bozulma problemleri vardý. Bununla ilgili bir test yazýlýmý hazýrladýk þuan kadar olan fixleri de kapsýyor. Ýlgilenirseniz paylaþýyorum. Hem de USB Upgrade tekrar denenmiþ olabilir.
    NEXT_ANDROID_S905D_S2_TEST_20200430_2118.zip
    Gelisme veya iyilesme mevcutmu acaba

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri