Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234
33 sonuçtan 31 ile 33 arasý

Konu: Next Quantum 4k+ android uydu alýcýsý izlenimlerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bu linkten test yazýlýmý indirebilirsiniz. ZIP açmaksýzýn USB belleketen Home Page Sol Atl köþede olan Yazýlým Güncelleme uygulamasý ile yükleyebilirsiniz. Zamanýnýz olursa DiseqC Motor kullanýmý ile ilgili bu yazýlýma iliþkin gözleminizi paylaþýrsanýz sevinirim. Biz kendi ortamýmýzda video ile de iþaret ettiðiniz Motor kullanýmýna iliþkin sýkýntýlara bu yazýlýmda raslamadýk. Yazýlýmý public etmiyoruz çünkü hala çalýþtýðýmýz bir kaç kritik sýkýntý var bir kaç gün içinde fix edilebilirse tümünü kapsayan bir güncelleme olabilir. Bu yazýlýmda ayrýca Sunucudan *** dosyasý güncelleme de ekledik.

- - - Updated - - -

Push Upgrade cihazýn kendi güncellemesine 30.04 de verdik. Þimdiye kadar bir güncelleme problemi bildirilmedi. DVTPlayer kaynaklý DVB kanallarýn bazýlarýnda zaman zaman görülebilen audio leap-sync ve audio bozulma problemleri vardý. Bununla ilgili bir test yazýlýmý hazýrladýk þuan kadar olan fixleri de kapsýyor. Ýlgilenirseniz paylaþýyorum. Hem de USB Upgrade tekrar denenmiþ olabilir. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

- - - Updated - - -

Alýntý Pro 7 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Gelisme veya iyilesme mevcutmu acaba
    evet ama tam anlamýyla daha tam dersem yalan söylemiþ olurum geliþmeleri burdan bildireceðim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýn home tuþundan giriþ yapýp yukarý en üst saðdaki ayarlara gelip ses kýsmýna girip dolby SPDIF kapalý olmasý gerekir bunu yaparsan trt 4k da ses kapanma sorunu kalmaz ben deneme yaparak buldum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba next2071 kullanan biri olarak birde bu cihazý almak istedim
    ancak gördüðüm ve gördüðüm kadaroyla bu cihaz alýnacak gibi deðil.

merak ettiðim bir durum var hiç bir yerde ulaþamadým IKS desteði bu cihazda varmý?

Sayfa 4/4 ÝlkÝlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri