Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Vestel Smart TV'ler icin EBA TV li Guncel HAZIR KANAL Listesi 22.03.2020

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel Smart TV'ler icin EBA TV li Guncel HAZIR KANAL Listesi 22.03.2020

Vestel 4K Smart TV ler için 23 Mart 2020 tarihli en son guncel sıralı EBA TV li Uygun hazır kanal listesidir. Sadece türksat uydusu taratılmıştır. (SMART 4K SDX formatlı uydu alıcılı tv lere yüklenebilir) MB 100 ekran kartı modelinden çekilmiştir)

*Ulusal & Seyredilen favori kanallar sıralı
    *EBA TV Kanalları ön sıralarda
    *Haber & spor & çizgi film & dini kanallar & müzik kanalları & tarım kanalları & yerel kanallar sıralı
    *Ulusal Kanalların Euro Kanalları Sıralı
    *Frekans değiştiren tüm kanallar guncellendi
    *Şifreli ve radyo kanalları sonda

Yükleme Talimatı:

Dosyayı pc nize indirin klasorden cıkarıp fat32 yapılmış USB ana dizine kopyalayıp USB nizi tv ye takın sonra sırasıyla Kumandan Menu-Kurulum-Uydu ayarları bölümüne girip Uydu kanal tablosundan USB den TV'ye yükleme secenegi o***lenip hazır kanal listesi tv nize yuklenecektir Takıldıgınız konuda yine site üzerinden soru sorabilirsiniz

Guncelleme tarihi:22.03.2020

Listede Görünüm Videosu

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafından (26-03-2020 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rar dosyasını indirdim bilgisayarda klasör e çıkar diyorum arşiv bulunamadı hatası veriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı AYHAN= Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    rar dosyasını indirdim bilgisayarda klasör e çıkar diyorum arşiv bulunamadı hatası veriyor
    su anda tekrar indirdim sorun yok bilgisayarınıza winrar dosyası kurunuz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim winrar kaldırıp yeniden yükleyince açıldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar ben bu rar dosyasının içine giremiyorum sürekli hata veriyor. Başka rar dosyasında hata vermiyor açıyor. ama bunda "The archive is either in unknown format or damaged" gibi bir uyarı ile karşılaşıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hikmetkapci67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar ben bu rar dosyasının içine giremiyorum sürekli hata veriyor. Başka rar dosyasında hata vermiyor açıyor. ama bunda "The archive is either in unknown format or damaged" gibi bir uyarı ile karşılaşıyorum.
    winrar yukleyin hocam dosyada sorun yok ben zipli olanıda yükledim şimdi zipli olanı indiriniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam iyi çalışmalar, MB96 kartlı TV de kanal listesinde sadece TRT Grubu HD gözüküyor diğerleri DTV yazıyor tkgs den tarattığımda bir sürü HD kanal geliyor lisete de de HD gösteriyor. bir de tkgs li kurulum yapıp HD kanalları alınca TV den USB ye yükleme yapıyorum sdx olarak sadece sıralama değiştirip tekrar TV'ye yüklüyorum ancak bu sefer hepsi dtv olarak gösteriyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri