Konuya Etiketlenenler

2 sonutan 1 ile 2 aras

Konu: Eba TV'deki o grntler Bakan Ziya Seluk'u kzdrd

Simba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01-03-06
    Ettii Teekkr
    172
    165 mesaja 245 teekkr ald
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Standart Eba TV'deki o grntler Bakan Ziya Seluk'u kzdrd

Milli Eitim Bakan Ziya Seluk, bugn eletirilere neden olan etkinlik yayn ile ilgili aklama yapt. Seluk, "Kendilerine gvenerek denetleme ihtiyac duymadm ekibin hazrlad etkinlik saati grntlerini ben de onaylamyorum" dedi.

Milli Eitim Bakan Ziya Seluk, bugn eletirilere neden olan etkinlik yayn ile ilgili aklama yapt.

Seluk aklamasnda, "Bir haftada yeni kanal kurup ieriklerini hazrlamak iin ben ve ekibim byk bir gayretle altk. Dersleri merkez alarak yzlerce ekimin tamamn kontrol ettik.

Bu youn srete, zlerek ifade ediyorum ki, grev dalmnda kendilerine gvenerek denetleme ihtiyac duymadm ekibin hazrlad etkinlik saati grntlerini ben de onaylamyorum ve ocuklara uygun olmadn dnyorum.

Nasl ki okullarmzdaki ieriklere hassasiyet gsteriyorsak, yaynlara da gstereceiz. Hepimiz iin yeni ve zorlu bir sre.

Bu konuda sizlerin de anlaynz rica ederim. Gzden kardm birka dakikalk bir grntnn zerine titrediim sisteme verdii zarar konuuyor olmann ne kadar rahatsz edici olduunu anlatamam" dedi.

TE TARTIILAN O VDEO

Konu Simba tarafndan (23-03-2020 Saat 18:06 ) deitirilmitir.

2. Simba yemize teekkr edenler:
    halil-04 (23-03-2020)

yelik tarihi
    03-24-20
    Ettii Teekkr
    2
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ho bir grnt deil kesinlikle.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri