Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Eba TV'deki o görüntüler Bakan Ziya Selçuk'u kýzdýrdý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Eba TV'deki o görüntüler Bakan Ziya Selçuk'u kýzdýrdý

Milli Eðitim Bakaný Ziya Selçuk, bugün eleþtirilere neden olan etkinlik yayýný ile ilgili açýklama yaptý. Selçuk, "Kendilerine güvenerek denetleme ihtiyacý duymadýðým ekibin hazýrladýðý etkinlik saati görüntülerini ben de onaylamýyorum" dedi.

Milli Eðitim Bakaný Ziya Selçuk, bugün eleþtirilere neden olan etkinlik yayýný ile ilgili açýklama yaptý.

Selçuk açýklamasýnda, "Bir haftada üç yeni kanal kurup içeriklerini hazýrlamak için ben ve ekibim büyük bir gayretle çalýþtýk. Dersleri merkez alarak yüzlerce çekimin tamamýný kontrol ettik.

Bu yoðun süreçte, üzülerek ifade ediyorum ki, görev daðýlýmýnda kendilerine güvenerek denetleme ihtiyacý duymadýðým ekibin hazýrladýðý etkinlik saati görüntülerini ben de onaylamýyorum ve çocuklara uygun olmadýðýný düþünüyorum.

Nasýl ki okullarýmýzdaki içeriklere hassasiyet gösteriyorsak, yayýnlara da göstereceðiz. Hepimiz için yeni ve zorlu bir süreç.

Bu konuda sizlerin de anlayýþýnýzý rica ederim. Gözden kaçýrdýðým birkaç dakikalýk bir görüntünün üzerine titrediðim sisteme verdiði zararý konuþuyor olmanýn ne kadar rahatsýz edici olduðunu anlatamam" dedi.

ÝÞTE TARTIÞILAN O VÝDEO

Konu Simba tarafýndan (23-03-2020 Saat 18:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hoþ bir görüntü deðil kesinlikle.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri