Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vestel SDX SMART 4K TV 2020 Yılı Yeni Hazır Kanal Listesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel SDX SMART 4K TV 2020 Yılı Yeni Hazır Kanal Listesi

Vestel 4K Smart TV ler için 16 ocak 2020 tarihli en son guncel sıralı Uygun hazır kanal listesidir. Sadece türksat uydusu taratılmıştır. (SMART 4K SDX formatlı uydu alıcılı tv lere yüklenebilir) MB 100 ekran kartı modelinden çekilmiştir)

*Ulusal & Seyredilen favori kanallar sıralı
    *EBA TV eklendi
    *Haber & spor & çizgi film & dini kanallar & müzik kanalları & tarım kanalları & yerel kanallar sıralı
    *Ulusal Kanalların Euro Kanalları Sıralı
    *Frekans değiştiren tüm kanallar guncellendi
    *Şifreli ve radyo kanalları sonda

Yükleme Talimatı:

Dosyayı pc nize indirin klasorden cıkarıp fat32 yapılmış USB ana dizine kopyalayıp USB nizi tv ye takın sonra sırasıyla Kumandan Menu-Kurulum-Uydu ayarları bölümüne girip Uydu kanal tablosundan USB den TV'ye yükleme secenegi o***lenip hazır kanal listesi tv nize yuklenecektir Takıldıgınız konuda yine site üzerinden soru sorabilirsiniz

Guncelleme tarihi:23.03.2020

Listede Görünüm Videosu

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafından (24-03-2020 Saat 20:43 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardesim emegine saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usb ye attım fakat tv ye yukleme esnasında sdx dosyasını usb den tv ye yüklemede hata alıyorum indirilemedi diye hata veriyor nedeni nedir ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nicksiz35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usb ye attım fakat tv ye yukleme esnasında sdx dosyasını usb den tv ye yüklemede hata alıyorum indirilemedi diye hata veriyor nedeni nedir ?
    TV Seri modeliniz nedir

Menu 4725 tuslayın
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    TV Seri modeliniz nedir

Menu 4725 tuslayın
    tam emin olamamakla birlikte 40FA5050 sanırım tuşladım menü açıldı ingilizce yazıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı nicksiz35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tam emin olamamakla birlikte 40FA5050 sanırım tuşladım menü açıldı ingilizce yazıyor
    ustadım bu tv ye malesef olmaz smart tv cihazlar için bu liste ondan dolayı yukleyemiyor
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamam reis teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

süper

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri