Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Bildiðiniz Her Þeyi Unutun - Düðmeye Basýldý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Bildiðiniz Her Þeyi Unutun - Düðmeye Basýldý

Bildiðiniz herþeyi unutun - Düðmeye basýldý. Gelecekte ne olacak hiç düþündünüz mü? Teknolojik geliþmeler dünyanýn geleceði ni nasýl etkileyecek acaba. Son zamanlarda birçok deðiþim yaþanýyor, adeta yeni bir çaða giriyoruz. Peki bu mekanizmayý kim harekete geçirdi. Hayatýmýzda neler deðiþecek.? Yapmýþ olduðum en ilginç video lardan biri olan bu çalýþmamý umarým beðenirsiniz. Ýyi seyirler
    ilhan yýlmam youtube kanalýna teþekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu dunyada hersey olabilir bu koronadan sadece yaslilar degil genc ve orta duzey yaslilarda hayatini kaybedior ve video anlatilanlar bir nebze gercek olabilir ama hedef kitlenin ben yaslilar oldugunu cok dusunmuyorum acikcasi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2 gün önce bu videoyu bi tanýdýðým izletti bana ve benim görüþüm bu adam çok aþýrý bilim kurgu filmi izlemiþ hele birde PS4 te Kill Zone oyununu oynadýysa tam etkisinde kalmýþ olabilir. Adamýn her anlattýðý saçmalýktan ibaret.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    2 gün önce bu videoyu bi tanýdýðým izletti bana ve benim görüþüm bu adam çok aþýrý bilim kurgu filmi izlemiþ hele birde PS4 te Kill Zone oyununu oynadýysa tam etkisinde kalmýþ olabilir. Adamýn her anlattýðý saçmalýktan ibaret.
    Youtubeden reklamdan para kazanmak için yapýlmýþ bir video gibi geldi bana göre

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri