Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Ýnternetim çok yavaþladý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Ýnternetim çok yavaþladý

Arkadaþlar, internet saðlayýcým türknet, hýzým normalde 35 mbps. Bu zamana kadar buna yakýndý ama eve kapandýktan sonra yerlerde sürünüyor. Biraz evvel ölçtüm, türk telekom linkinde hýzým 5 mbps, türknet linkinde 10 mbps. bu hýzda ip tv'ler takýlýyor hiçbir þey izlenmiyor. Acaba türknet!temi birþey var yoksa herkez evde olduðu için normalmi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evde herkes oldugu için net yavasladý operatorler hýze yetiþmek için netin kalitesini düþürdüler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bendede yavasladi iptv izlemek iskence zaten netflix bile 480p yayinla geliyor artik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sivas/Merkezdeyim 75 Mbit VDSL kullanýyorum internet hýzýmda yavaþlama olmadý ama mecburen yavaþlatmak zorunda kaldým. Hat deðerlerimde maksimum alabileceðim hýz 90 Mbit iken evimin yanýndaki apartmaný yýkarlarken bizim binaya gelen telefon kablosunu esnettiler. Hat beslemesi bir anda 50 mbite düþtü. Lokal deðiþikliði yaptýlar ama hat beslemesi þuan 70 Mbit ve hýzýda mecbur 51 Mbit'e sabitlediler.

Bu arada ÝSS olarak Netspeed kullanýyorum ama 2-3 güne kadar Netgalaksiye geçiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri