Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Süleyman Soylu istifa etti (geri döndü)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Süleyman Soylu istifa etti (geri döndü)

Süleyman Soylu, Twitter hesabýndan Ýçiþleri Bakanlýðý görevinden istifa ettiðini açýkladý.
    Soylu, sokaða çýkma yasaðýnýn uygulanmasý ve sorumluluðunun tamamen kendisinde olduðunu söyledi.
    CUMHURBAÞKANIMIZ BENÝ BAÐIÞLASIN

Süleyman Soylu, istifa açýklamasýnda, "Sayýn Cumhurbaþkanýmýz beni baðýþlasýn.." dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Koronanavirüse karþý alýnan tedbirler kapsamýnda cuma akþamý sokaða çýkma yasaðý kararý alýnmýþtý.Bu kararýn ardýndan insanlar marketlere ve fýrýnlara akýn etti, sosyal mesafe kavramý unutuldu.
    Sokaða çýkma yasaðý kararýnýn açýklandýðý saat ve genelgenin ayrýntýlarýnýn geç açýklanmasý Ýçiþleri Bakanlýðýný hedef tahtasýný getirdi.
    Süleyman Soylu, yaþananlarýn ardýndan istifa kararý aldý.
    "SORUMLULUK HER YÖNÜYLE ÞAHSIMA AÝTTÝR"

Soylu, istifa kararýný açýklarken bu duruma da dikkat çekti ve "Gayretle ve titizlikle yürütülen bir süreçte, tamamen salgýnýn önlenmesine yönelik hafta sonu sokaða çýkma kararýnýnýn uygulanmasýnýn sorumluluðu, her yönüyle þahsýma aittir.

"GÖRÜNTÜLER MÜKEMMEL YÖNETÝLEN SÜREÇLE UYUÞMADI"

Baþlangýçta kýsýtlý saatlerde de olsa ortaya çýkan görüntüler, mükemmel yönetilen bu süreçle uyuþmadý.. Yaþadýðým onca tecrübe, sorumluluk kýsmý üzerimizde olan bu olayda, böyle görüntülere yol açmamalýydý. Ýyi niyetle, hafta sonunda salgýný ve bulaþý bir nebze durdurabilmek adýna atýlan bir adýmdý." dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

istifa gerekçesini bizde yedik...sen onu külahýma anlat...istifanýn altýnda baþka þeyler var...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cumhurbaþkaný bu istifayý kabul etmez..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

6. 13-04-2020, 01:42

Sebep
    Mesajlara dikkat

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Halkýn desteðiyle atana ilk bakan oldu. Yoksa dün akþam destek görmeseydi þu an iþ bitmiþti. Türkiyenin gelmiþ geçmiþ en iyi içiþleri bakaný. Bu kadar hain varken gitmesi doðru olmazdý.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aynen katýlýyorum... Bu kadar hain etrafýmýzý virüs gibi sarmýþken, gitmesi kesinlikle doðru olmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gece yarýsý yaþanan sürecin ardýndan Süleyman Soylu Twitter hesabýndaki istifa açýklamasýný sildi ve yeni bir açýklama yaptý.
    CUMHURBAÞKANIMIZIN TUTUMU BENÝ MAHCUP ETMÝÞTÝR

Bakan Soylu, "Sokaða çýkma yasaðý ile ilgili, sorumluluðumuzun gereði aldýðým karar üzerine Milletimizin ve Sayýn Cumhurbaþkanýmýzýn tutumu, beni mahcup etmiþtir.

ONARMA HAKKI VERÝLMESÝ, SORUMLULUÐUMUZU ARTIRDI

Devlet ve milletin emanetinde atýlan adýmlarda eksikliðimizin bu iki irade tarafýndan insani bir durum olarak kabul edilip onarma hakký verilmesi, sorumluluðumuzu arttýrmýþtýr.
    MÝLLETÝMÝZÝN HÝZMETÝNDE YOLA DEVAM ÝNÞALLAH

Allah mahcup etmesin. Milletimizin hizmetinde yola devam inþallah..." ifadelerini kullandý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tam bir tiyatro...sokaða çýkma yasaðýnýn olduðu bir zamanda hangi halk desteði...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benim anlamadýgým sn soylu istifa verdi dediki ben hatalýyým bu olaylar bir nevi benim yüzümden oldu buraya kadar herþey normal bir bakýyoruz soylu halk kahramaný ilan edildi bu na anlam veremiyorum ben mi yanlýþ algýlýyorum acaba olaylarý anlamadým ya

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri