Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Btp baþkani ve meltem tv sahibi haydar baþ koronadan hayatiný kaybetti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Btp baþkani ve meltem tv sahibi haydar baþ koronadan hayatiný kaybetti

Az once meltem.tv de gordum haydar bas hayatini kaybetti diye.Allahtan rahmet sevenlerine baþ sagligi diliyorum.Basimiz saolsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun benim 17 sene once calistigim isyeri sahibi tam haydar basciydi 1 kere mitingine gitmistik istanbula zaman su gibi akip gidior

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet eylesin mekaný cennet olsun inþalah ALLAH ýn izni ile bu illeten tüm dünya kurtulsun
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

allah rahmet eylesin. mekaný cennet olsun. ailesine ve sevdiklerine allah sabýrlar versin.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Baðýmsýz Türkiye Partisi (BTP) Genel Baþkaný Haydar Baþ (73), Trabzon’da tedavi gördüðü Corona Virüsü nedeniyle hayatýný kaybetti. Cumhurbaþkaný Recep Tayyip Erdoðan da Twitter hesabýndan Haydar Baþ için taziye mesajý yayýnladý.
    BTP Genel Baþkaný Haydar Baþ, memleketi Trabzon'da, ailesinden 8 kiþi ile 'Covid-19' testleri pozitif çýkýnca hastanede Corona Virüsü tedavisine alýndý.

Akçaabat ilçesindeki bir özel hastanede Kovid-19 þüphesiyle tedavi altýndaki Baþ, durumunun aðýrlaþmasý üzerine Trabzon Kanuni Eðitim ve Araþtýrma Hastanesine sevk edildi. Haydar Baþ, doktorlarýn tüm müdahalelerine raðmen bugün yaþamýný yitirdi.
    Allah yakýnlarýna sabýr versin Mekaný cennet olsun
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri