Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Salgýn sonrasý herþeyin eskisi gibi olacagýný düþünüyormusunuz?

Katýlýmcý sayýsý
59. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

14 23.73%
  • Hayýr

45 76.27%
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Salgýn sonrasý herþeyin eskisi gibi olacagýný düþünüyormusunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Salgýn bittiðinde 2. Dalga dedikleri salgýn küresel kriz salgýný olacak bence. Ýþte ý zaman herþey daha da kötüye gidebilecek. Ekonomik anlamda 5 sene içerisinde anca toparlanýrýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eskisi gibi olacaðýný hiç zanetmiyorum dileðim tüm dünyada yavaþ yavaþ yok olan insani duygular bu illeten sonra tekrar yeþersin
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Salgýn bittiðinde 2. Dalga dedikleri salgýn küresel kriz salgýný olacak bence. Ýþte ý zaman herþey daha da kötüye gidebilecek. Ekonomik anlamda 5 sene içerisinde anca toparlanýrýz.
    Hatirlayanlar iyi bilir ilk vaka oldugu zaman 1 kisi vaka varken ortalik toz duman olduydu simdi bakiyorum her gun 2000 3000 vaka var 90 100 arasi vefat var hersey normalmis gibi gelmeye basladi disarisa insanlarla konusuyorum biz koronaya falan inanmiyoruz diyorlar 15 gune hersey duzelir herseye eskisi gibi olur bu amerikanin oyunu diyorlar ben anlamadim bu isi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hatirlayanlar iyi bilir ilk vaka oldugu zaman 1 kisi vaka varken ortalik toz duman olduydu simdi bakiyorum her gun 2000 3000 vaka var 90 100 arasi vefat var hersey normalmis gibi gelmeye basladi disarisa insanlarla konusuyorum biz koronaya falan inanmiyoruz diyorlar 15 gune hersey duzelir herseye eskisi gibi olur bu amerikanin oyunu diyorlar ben anlamadim bu isi
    Valla bu virüs iþinde çok ciddi bir oyun dönüyor ama kim nasýl ne iþ yapýyor elbet çýkar ortaya. Ýlk baþta Amerika'nýn iþi dediler ama þimdi salgýnýn merkezi Amerika oldu. Bu virüs olayýnda ya Çin yada Amerika var. Ama benim düþüncemi soracak olursanýz %55-45 Amerika diyorum. Birde bu virüsü çýkaranlar bu kadar insanýn vebalini nasýl ödeyecekler çok merak ediyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Valla bu virüs iþinde çok ciddi bir oyun dönüyor ama kim nasýl ne iþ yapýyor elbet çýkar ortaya. Ýlk baþta Amerika'nýn iþi dediler ama þimdi salgýnýn merkezi Amerika oldu. Bu virüs olayýnda ya Çin yada Amerika var. Ama benim düþüncemi soracak olursanýz %55-45 Amerika diyorum. Birde bu virüsü çýkaranlar bu kadar insanýn vebalini nasýl ödeyecekler çok merak ediyorum.
    Onlarda vebal ne gezer hikmet hocam ben allahýn gazabý olarak düþünüyorum bu olayý biyolojik olarak olmuþ olabilirmi neden olmasýn herþeyi yaparlar gözu dönmüþ kiþiler bunlar zaten
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

rabbým ulkemýzýn yardýmcýsý olsun insallah

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kiþi baþý yýllýk geliri 10 bin dolar (ne kadar gerçekse) olan vatandaþ yýllýk geliri kiþi baþý 80 bin dolara yaklaþan yabancý vatandaþa yardým etmesi;sizce mantýklýmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ekonomik kriz ve kuresel dunya olaylari insanligi bekliyor hersey eskisi gibi olmayacak bana gore
    kafirlerin hedef, türkiye içerdeki iþbirlikçilerile beraber

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Korona yetmiyor gibi 2 ci salgýn ekonomik krizle bogusuyoruz dolar 7.20 seviyelerini gördü euro altýn desen uctu gitti bakalým neler olacak önümüzü göremiyorum
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Anketimiz süresi doldugu için kapanmýþtýr.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri