Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Salgýn sonrasý herþeyin eskisi gibi olacagýný düþünüyormusunuz?

Katýlýmcý sayýsý
59. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

14 23.73%
  • Hayýr

45 76.27%
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Salgýn sonrasý herþeyin eskisi gibi olacagýný düþünüyormusunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Salgýn sonrasý herþeyin eskisi gibi olacagýný düþünüyormusunuz?

Bu haftanýn anket konusu covid19 sonrasý hayatýmýzýn eskisi gibi olacagýný düþünüyormusunuz konusunu sizlere soralým istedik.Neler düþünüyorsunuz supersatforum uyeleri ?
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ilk yorum benden gelsin
    Ekonomik kriz ve kuresel dunya olaylari insanligi bekliyor hersey eskisi gibi olmayacak bana gore

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Salgin bitsin kuresel kriz tum ulkeleri bekliyor ikinci dalgadan bahsediyorlar ole olursa tum ülkeler icin zor gunler ve ozellikle alt kesim bizleri kötu gunler bekliyor diye düsunüyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Herkes için zor günler geliyor.Allah sonumuzu hayýr etsin...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

malesef hiç bir þey eskisi gibi olmayacak. zaten istenende oldu diyebiliriz. köresel kriz. yeni bir yönetim þekli fakir ölsün. zengin fakirleþsin. yanii insanlýkta kalmasýn. iki ay sonrasýna bakacaz. insanlar birbirlerini nasýl yiyecek.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu korona cok seyler ögretti demekki avm ler olmadan,futbol maclarý olmadan,sinemalar konserler aklýmýza gelen ne varsa dýsarýca yemek ye dahil bunlarsýzda yasanabiliyormuþ.Okullar 31 mayýsa kadar acýlmayacak ve bu sezon bitti tatil sezonu bitti bu olayýn 1.5 sene gibi zor düzelir diye laflarda söylenmeye baþladý.Küresel kriz kapýda malesef durumlar neyi göstrecek
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Allah devletimize zeval vermesin diyoruz ancak devlet bizden topladýðý paralar,la dýþ ülkelere yardým yapýyor evet bu bir insanlýk görevidir ama bakalým bu salgýn ve kriz sonrasý bize kim yardým yapacak onun için hiç birþey eskisi gibi olmayacak þimdiden sektörel krizler ve iþsizlik baþladý bile allah hepimizin yardýmcýsý olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar bana göre hangi ülke olursa olsun. önemli deðil. dýþarýya yapýlan yardýmlar yanlýþ ve yersiz. Türk vatandaþý aç yaþayacak. çalýþmayacak cebine para girmiyecek. çocuklarýna bakamýyacak, ve biz yurt dýþýna yardým yapacaz. olacak þey deðil. kim hangi ülke bize yardým etti. önce vatandaþým, sonra eðer artarsa yurt dýþýndaki insanlara yardým etmeyi düþünürüm. bence yanlýþ hesap. elin adamýndan bana ne ya..... Biz açken yurt dýþýna yardým yapmak insanlýk deðildir. sadece gösteriþtir. baþkada bir þey deðildir.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bugunler tamda býrlýk ve beraberlýk olmamýz gereken gunlerdýr.ama haberlerý actýgýmýzda býrbýrýne çamur atanlarý goruyoruz.bený halkým senýn halkýn dýyorlar.bu salgýnda býle bir olamýyorsak hiç olamayýz demektir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bana göre hangi ülke olursa olsun. önemli deðil. dýþarýya yapýlan yardýmlar yanlýþ ve yersiz. Türk vatandaþý aç yaþayacak. çalýþmayacak cebine para girmiyecek. çocuklarýna bakamýyacak, ve biz yurt dýþýna yardým yapacaz. olacak þey deðil. kim hangi ülke bize yardým etti. önce vatandaþým, sonra eðer artarsa yurt dýþýndaki insanlara yardým etmeyi düþünürüm. bence yanlýþ hesap. elin adamýndan bana ne ya..... Biz açken yurt dýþýna yardým yapmak insanlýk deðildir. sadece gösteriþtir. baþkada bir þey deðildir.
    Sozlerine katilmamak imkansiz abi,ben su yasima kadar su ulke alin size para fakir fukaraya dagitin diye bir yardim eden ulke duymadim birazda dier devletler bize gondersin su an samanlik yaniyor hepimiz ayni gemideyiz gemi batarsa herkes batar samanlik yanarsa farelerde yanar bu iþ boyle

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri