Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: Türksat Çanak Çapý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Türksat Çanak Çapý

Ýzmir merkezden Türksat için 60'lýk ofset çanakla izleyenlerin kanal sayýsý,sinyal ve kaliteyi paylaþmalarýný bekliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam bende atlantanin 60 lik canagi ile cok duzgun ayar olmasi sarti ile kanallarda sorunsuz izliyorum ince ayar yaparken natgeonun frekansini baz alin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam bende atlantanin 60 lik canagi ile cok duzgun ayar olmasi sarti ile kanallarda sorunsuz izliyorum ince ayar yaparken natgeonun frekansini baz alin
    Yaðmurlu havalarda sorun oluyormu.kullanýlan lnb markasý önemli mi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Asiri yagmurlu havalarda her canak illaki.sinyalden etkilenir lnb olarak 4 lu nextin.lnb ve 8 li dayzeg kullaniyorum kablolarin falan ekli vs olmamasi gerekiyor.

Ekrandan sinyal resmi cektim

Konu Editor tarafýndan (29-04-2020 Saat 23:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Asiri yagmurlu havalarda her canak illaki.sinyalden etkilenir lnb olarak 4 lu nextin.lnb ve 8 li dayzeg kullaniyorum kablolarin falan ekli vs olmamasi gerekiyor.

Ekrandan sinyal resmi cektim

Kalite gayet iyi,bende Next'in 4 lü lnb sini kullanacaðým,çanak ayarýný kendiniz mi yaptýnýz.Ben dah önce 75 lik çanak kullanýyordum kendim kurup ayarlamýþtým,bunu da deneyeceðim bakalým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kendim ayarladim magic finder gold uydu ayarlama cihazi ile ornek baz aldigim frekans natgeo'larin resimde olan frekansi hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kendim ayarladim magic finder gold uydu ayarlama cihazi ile ornek baz aldigim frekans natgeo'larin resimde olan frekansi hocam
    LNB ilavesiyle Azerspace de alýnýr mý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý unalarman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Alinir benim þu an oyle iki uyduyu aliyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý unalarman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

merkez turksat.solundaký 46 derece sagýndaký 39 derece

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri