Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Yeni Microsoft Edge ile tanýþýn #2020 (Tavsiye Edilir)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yeni Microsoft Edge ile tanýþýn #2020 (Tavsiye Edilir)

Yeni Microsoft Edge ile tanýþýn.Chromeden daha hýzlý geldi bana o gibi kullanýþlý arkadaþlar tavsiye ederim .Windows 7-8-10 Ve Akýllý telefonlarda kullanabilirsiniz

Yeni Microsoft Edge ile tanýþýn. Daha fazlasýný bekleyin. Daha fazla gizlilik. Daha fazla kontrol. Daha fazla üretkenlik. Daha fazla deðer. Telefonunuzdan bilgisayarýnýza ve oturum açtýðýnýz diðer cihazlara, her yerde ayný gezinme deneyimini yaþayýn. Microsoft Edge; izleme önleme, AdBlok Plus ve InPrivate modu gibi özelliklerle çevrimiçi gizliliðinizi koruyacak araçlar saðlar. Daðýnýklýðý ortadan kaldýracak þekilde Web içeriðini düzenleyerek hareket halindeyken içeriðinizi kolayca bulun, görüntüleyin ve yönetin. Birinci sýnýf uyumluluk, performans ve yeni özellikleriyle yeni Microsoft Edge ihtiyaç duyacaðýnýz tek tarayýcý.

Yeni Microsoft Edge özellikleri:

Daha kiþiselleþtirilmiþ bir gezinme deneyimi
    • Sýk kullanýlanlarýnýz, parolalarýnýz ve diðer kayýtlý verileriniz,cihazlarýnýz arasýnda güvenli bir þekilde eþitlenir.

Verilerinizin denetimini ele alýn
    • Ýzleme önleme, doðrudan eriþim saðlamadýðýnýz sitelere ait izleyicileri engeller. Bu özellik varsayýlan olarak etkin olduðundan hiçbir iþlem gerçekleþtirmeden daha gizli bir gezinme deneyimine baþlayabilirsiniz.

InPrivate modunda gezinin
    • InPrivate sekmeleri kullandýðýnýzda, tüm InPrivate sekmelerini kapattýktan sonra tanýmlama bilgileri, geçmiþ, otomatik doldurma bilgileri veya geçici dosyalar gibi gezinme verilerinizcihazýnýza kaydedilmez.

Reklamlarý Engelleyin
    • AdBlock Plus, istenmeyen reklamlarý engellemenize yardýmcý olur.
    • Ayarlar > Ýçerik engelleyiciler bölümüne giderek reklam engellemeyi açýn.

Microsoft Rewards
    • Bing ile arama sýrasýnda ödüller kazanýn.

Yeni!
    • Yeniden tasarlanan gezinti yapýsýyla Sýk Kullanýlanlar, Okuma listesi ve daha birçok özelliðe daha az dokunuþla ulaþabilirsiniz.

Bilgisayar için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. Ýndirebilirsiniz.

Android için Play storeden Alttaki Butondan Ýndirebilirsiniz

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

ÝOS için Alttaki Butondan indirebilirsiniz

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafýndan (03-05-2020 Saat 03:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cep telefonuna kurdum gercekten sahane olmus bir chromeden falan gayet hizli tesekkurler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Play storeden edge olarak indirdim ayarlarda adblok plus ile reklamlar hic bir web de cikmiyor.Chromeden buna gectim izlenimlerim olumlu
    Konu Simba tarafýndan (03-05-2020 Saat 04:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullanmaya baþladým bile. Bayaðý hýzlý geldi bana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serefkh Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kullanmaya baþladým bile. Bayaðý hýzlý geldi bana
    Gerçekten adamlar iyi iþ cýkarmýþ ben pc ye ilk indirdim sasýrýdm beklemiyordum cunki microsoftan böyle bir tarayýcý internet explorer ve eski edgeyi biliyoruz birde cep telefonlarýnada yapmýþlar chromenin tekelligini bitirir bu tarayýcý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri