Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: Hayat Eve Sýðar maske kodu güncellemesi aldý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Hayat Eve Sýðar maske kodu güncellemesi aldý

Hayat Eve Sýðar maske kodu güncellemesi aldý!

Corona virüs pandemisi nedeniyle Saðlýk Bakanlýðý tarafýndan geliþtirilen ve kullanýcýlarýn saðlýk durumunu takip eden uygulama Hayat Eve Sýðar yeni güncelleme aldý. E-devlet üzerinden baþvuru ile alýnabilen maske kodlarý artýk mobil uygulama ile de alýnabilecek.

Uygulamanýzý güncelledikten sonra ana sayfada bulunan üç çizgi sekmesine týklayarak açýlan panel üzerinden, ‘Maske Talep Et’ butonu ile kolayca maske talep edebileceksiniz. Uygulamanýn güncelleþtirmelerini kontrol ederek, bu özelliðe hýzlý bir þekilde eriþim saðlayabilirsiniz.
    Hayat Eve Sýðar uygulamasý

Android cihazlarýn yaný sýra iPhone ve iPad cihazlara da yüklenebilen uygulamanýn en büyük avantajý riskli bölgeleri göstermesi. Eðer bulunduðunuz konum corona virüsü konusunda birçok vakaya ev sahipliði yapýyorsa bu konuda uyarýlýyorsunuz. Benzer þekilde riskin düþük olduðu bir bölgedeyseniz bu acýkça belirtiliyor.
    Bununla birlikte çevrimiçi corona virüs testi, çevresel risk durumu gibi birçok özellik içeren uygulama yeni güncellemelerle de geliþtirmeye devam ediyor.

Ýndirmek için

Play Store Android indir: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    App Store ÝOS indir: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

- - - Mesaj Birleþtirilmiþtir - - -

KAYNAK:SDN

Link Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafýndan (03-05-2020 Saat 23:05 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Programi guncellemeniz lazim yoksa maske kodu cýkmýyor

Bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende yüklü zaten bu uygulama

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kod geldi maskeyi aldým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben hala maske alamadým uygulamayý þimdi indirdim ama adýnýza tanýmlý kod bulunmuyor diye yazdý demek ki bana vermeyecek hayret..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý efeyle Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ben hala maske alamadým uygulamayý þimdi indirdim ama adýnýza tanýmlý kod bulunmuyor diye yazdý demek ki bana vermeyecek hayret..
    Çalýþtýðýnýz kurumda 5 kiþiden fazla çalýþan sayýsý varsa, benim gibi sizede verilmiyor, iþ yerinden talep etmeniz gerekiyor. Saçma bir uygulama olmuþ, zaten virüs nedeniyle yaklaþýk 2 aydýr evdeyiz, gidip iþ yerinden maske mi alacaðýz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uygulamayý yükledim talep için kimlik no baba adý doðum yýlý doldurup talep ettim ama çýkmadý bu ne rezillik daha önce edevletten de talepte bulundum ama daha bir kere bile maske alamadým 80 doðumluyum nasýl bir saçmalýk bunlarýn ……...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Belediye muhtara vermiþ az önce muhtar dagýttý bize mahalledeki komsularada alýverdim
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1 kere maske aldik surekli siz maske almissiniz uyarisi veriyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri