Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Firavunun 3000 yýldýr çürümeyen cesedi detaylý video inceleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

izle Firavunun 3000 yýldýr çürümeyen cesedi detaylý video inceleme

Forum kodlarýnda deðiþiklik oldugu için diðer konudaki videolar ve resimler the and olmuþ.Ben Videoyu guncelledim bir turk youtube kanalý detaylý incelemiþ teþekkurler video anlatýmý için

Haber Kaynaklarýna Göre;

Üç bin seneden fazla bir zaman önce ölen bu Firavun’un cesedi, mumyalanmýþ olarak deðil, ibret-i âlem için mumyasýz olarak çürümeden korunmuþtur.
    Tam bir ibret vesikasý olarak vücudu hiç bozulmamýþ, etleri çürümemiþ ve tüyleri dahi dökülmemiþ þekilde ve secde eder vaziyette bulunmuþtur. Çünkü Firavun ölürken secdeye kapanmýþtý.

Kur’an-ý kerimde mealen buyuruluyor ki:

(Ýsrailoðullarýný denizi yararak geçirdik, Firavun ve askerleri zulmetmek ve saldýrmak üzere onlarý [yarýlan denizde] takip etti. Firavun denizde boðulurken, “Ýsrailoðullarýnýn inandýðýndan baþka ilah olmadýðýna iman ettim, ben de Müslüman oldum” dedi. Ona “Þimdi mi inandýn, daha önce isyan eden bir bozguncu idin” dendi. [Denizde boðulan Firavuna Allahü teâlâ buyurdu ki:] Senden sonrakilere bir ibret teþkil etmesi için, bugün senin [denizdeki] cesedini [çürütmeden] çýkarýp [sahile] atacaðýz. Buna raðmen insanlarýn çoðu âyetlerimizden gafildir.) [Yunus 90,92]
    Konu Simba tarafýndan (05-05-2020 Saat 04:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

11 sene önce bu konuyu ben acmýþtým sitede zaman cok cabuk geçiyor firevunun bu hali allahý inkar edenlere en iyi örnek ama halen namaz kýlýnmamasina, oruc tutmaya bahane arayanlara firevun en büyük örnektir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri