Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Nedir bu windows 10'dan çektiyim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Nedir bu windows 10'dan çektiyim.

Merhaba arkadaþlar. masa üstü bilgisayar kullanýyorum. iþletim sistemim win10 64bit. Anti virüs programý
    olarak Avast free kullanýyorum. Anakart MSI H110M pro-vhl. 8gb ram. Ekran kartý amd
    Radeon R7 200 serisi. Arkadaþlar bu ekran kartý 2gb deðilmi?. 1gb hd. powersuply üzerinde
    450 watt yazýyor. doðrumu yalanmý bilmiyorum. powersuply'i açýp içini kontrol ettim,
    saðlam ve anormal herhangi bir þey görmedim. Sorunlarým þu klasör içindeyken en altta
    z harfindeki klasörü inceliyorum, bilgisayar kendi kendine yenileme yapýyor, ve en baþa
    dönüyor. bazen kendi kendine iþlem yapýyor. ben maus'ý hareket ettiriyorum. bir bakýyorum
    bilgisayar donmuþ. týk yok, hareket yok. o zaman powersuply üzerinde olan elektrik
    anahtarýný kapatýp açýyorum, ve yeniden baþlatýyorum. GoldWave programýný açýyorum,
    þarký düzeltecem bir bakýyorum, program kendi kendine iþlem yapýyor gibi, komutlarýmý almýyor.
    bu yaklaþýk 20 saniye devam ediyor. sanki benim dýþýmda bilgisayarý baþkasý kullanýyor
    gibi sýkýntýlar yaþýyorum. düzeltmek için ne yapmalýyým teþekkürler.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ali hocam sen pc ye format attýr bence baskasý iþlem yapýyormuþ gibi iþlemler karsý taraflarýn pc yi ele gecirme olayýna benziyor kendi pc den sanki banka hesaplarýna girme
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili simba arkadaþým ilgin için çok teeþekkür ederim. formatý hep ben en iyi þekilde atýyroum. ve her zaman win 10 yeni tarihli format cd'si indirip atýyorum. bu sorunu hep yaþadým, googlede bu sorunu arattýðým zaman bir sürü sorun yaþayan arkadaþ olduðunu görüyorum.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben hala win. 8. deyim...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

win 8 kesinlikle win10. bin kat daha iyi ve daha stabil. win10 kusurlarla dolu bir sistem. bir sürü insan win110. sorun yaþamaktadýr. peki hilmi bey güncelleme yapmýyorsunuz siz deðilmi?. yoksa normalde win8. iken ve güncellemede sistem kendi kendini win10. çevirmektedir. ben win 10'a geri dönüþ yapmak gibi bir niyetim yok. yinede teþekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bazý program indirme sitelerinde windows 10 iþletim sistemlerinde ki gereksiz hizmet ve programlar arýndýrýlarak lite haline getirilen oldukça hýzlý ve sorunsuz windows 10 iþletim sistemleri versiyonlarý var örneðin ben windows 10 home single language sürümünün arýndýrýlmýþ versiyonunu kullanýyorum gerçekten bilgisayarýn hýzýný ikiye katlýyor. hatta þu an o sistemi kullanýyorum tavsiye edermiyim kesinlikle evet ama bu tür iþletim sistemleri "temiz kurulumla(bir diðer adýyla format atmak)" yüklenmeli yani yedek diskiniz hariç windows yüklü diskte ki bütün herþeyin komple silinmesi þart eðer bir harddiskiniz varsa ve bunu ikiye böldüyseniz yedek olan kýsmý yedek diye belirtmelisiniz aksi takdirde o bölümü yanlýþlýkla silebilirsiniz ve orada ki kayýtlý olan yedekleriniz ve dosyalarýnýz bir daha hiç geri getirilemez.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

soru sorulali bir hayli olmus ama ben yinede cevalayim

bu hata galiba usb hatasi yani takili olan usb yei veya takili olan sey hatali .

baska usb girisini deneyerek hatayi aramak gerek veya baska aygit

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merak ettim harici olarak neden antivürüs programý tercih ettin oysa windows defender gayet güzel çalýþýyor ben bir eksiðini görmedim ben windows 10 kullanýyorum keþke 7 kullanabilseydim windows 10 windows 8 arasýnda pek fark yok ama windows 7 çok fark var ne yazýkki güncelleme desteði yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kavala Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    soru sorulali bir hayli olmus ama ben yinede cevalayim

bu hata galiba usb hatasi yani takili olan usb yei veya takili olan sey hatali .

baska usb girisini deneyerek hatayi aramak gerek veya baska aygit
    Alýntý temel reis Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merak ettim harici olarak neden antivürüs programý tercih ettin oysa windows defender gayet güzel çalýþýyor ben bir eksiðini görmedim ben windows 10 kullanýyorum keþke 7 kullanabilseydim windows 10 windows 8 arasýnda pek fark yok ama windows 7 çok fark var ne yazýkki güncelleme desteði yok
    Ali abi bu sorulara cevap veremiyor malesef onu covid 19 dan kaybettik

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Birde w10 performance edition deneyin derim

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri