Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Kaybolan ineðini bulmak için afiþ bastýrdý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kaybolan ineðini bulmak için afiþ bastýrdý

Kaybolan ineðini bulmak için afiþ bastýrdý

Sakarya'da, bir çiftçi sokaða çýkma kýsýtlamasýnýn uygulandýðý geçtiðimiz cumartesi akþamý kaybolan ineði için bastýrdýðý afiþleri tüm ilçeye daðýttý
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sakarya’nýn Kocaali ilçesi Yenimahalle’de yaþayan Ertuðrul Alemdar (38), 3 gün önce sokaða çýkma kýsýtlamasýnýn olduðu cumartesi akþamý evlerinin önünden 6 aylýk düvesi kayboldu.
    Alemdar yasaðýn ardýndan düveyi bulabilmek için bastýrdýðý el afiþlerini arkadaþlarýnýn yardýmýyla ilçenin birçok noktasýnda daðýttý.
    JANDARMAYA DA BÝLDÝRDÝ

Sosyal medya hesabý üzerinden yayýnladýðý video ile ineðini görenlerden yardým isteyen Ertuðrul Alemdar, ineðinin çalýnmýþ olmasý ihtimaline karþý olarak durumu jandarmaya da bildirdi.
    "EN SON KÝRAZLI YOLUNDA GÖRÜLMÜÞ"

​Ertuðrul Alemdar, “Bastýrdýðýmýz broþürleri arkadaþlarýmýn yardýmýyla daðýttýk. En son Kirazlý yolu üzerinde görülmüþ. Görenlerin, duyanlarýn insaniyet namýna bana haber vermesini istiyorum. Kimsenin malý kimseye yaramaz” dedi.

ensonhaber

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ey yüce rabbim ne güzellikler yaratmýþ...inþallah biran önce düve'sine kavuþur bu arkadaþ...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Millet kedi kopek icin afis bastirio inek icin ben olsam heryerden haber verdirirdim hayvan sevgisi bambaska birsey

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri