Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: SSD ve HDD laptop hýzý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart SSD ve HDD laptop hýzý

Çok deðerli dostlar herkese iyi çalýþmalar diliyorum. Benim þöyle bir sorum olacak. benim hp i5 bir laptop um var. buna ben 240 gb lýk bir ssd taktýrdým. baya iyi hýzlý oldu üzerinden çýkan 500 gb lýk hdd var. ben bunu laptopun ddrw sinin yerine harici olarak yani depolama alaný olarak hdd yi taktýrmak istiyorum. fakat pc yi yavaþlatýr dediler. taktýrma dediler. fakat ben harici olarak kullanacaðým iþlemci olarak deðil bunu anlamadým. bana bu konuda bilgisi olan deðerli arkadaþlar bilgi verirlerse çok memnun olurum. Herkese selamlar saygýlar. Vesselam.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu islerin ustadlarini etiketledim email gitmistir donus yaparlarsa yazarlar mutlaka hocam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýlavuzlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Çok deðerli dostlar herkese iyi çalýþmalar diliyorum. Benim þöyle bir sorum olacak. benim hp i5 bir laptop um var. buna ben 240 gb lýk bir ssd taktýrdým. baya iyi hýzlý oldu üzerinden çýkan 500 gb lýk hdd var. ben bunu laptopun ddrw sinin yerine harici olarak yani depolama alaný olarak hdd yi taktýrmak istiyorum. fakat pc yi yavaþlatýr dediler. taktýrma dediler. fakat ben harici olarak kullanacaðým iþlemci olarak deðil bunu anlamadým. bana bu konuda bilgisi olan deðerli arkadaþlar bilgi verirlerse çok memnun olurum. Herkese selamlar saygýlar. Vesselam.
    merak etme yavaþlatmaz önemli olan iþletim sisteminin kurulu olan yerdir hýzlý ise aynen devam eder sonradan eklenen depolama aygýtlarý
    o bölüme iþlem kayýt vs yapýlmaya geldiðinde çalýþmaya baþlayacaktýr yani kýsacasý etkilenmeyecektir
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eyvallah dostum çok saðolasýn teþekkürler vesselam

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir - - -

Eyvallah dostum çok saðolasýn çok teþekkürler bende öyle düþünüyorum selam ve saygýlar vesselam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba. Ýþletim sisteminiz SSD üzerinden çalýþtýðý için eski Harddiskinizi harici depolama alaný olarak kullansanýzda bilgisayarýnýzý yavaþlatmaz. Eski harddiskin içindeki iþletim sistemini silerseniz sorun kalmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Hikmet™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba. Ýþletim sisteminiz SSD üzerinden çalýþtýðý için eski Harddiskinizi harici depolama alaný olarak kullansanýzda bilgisayarýnýzý yavaþlatmaz. Eski harddiskin içindeki iþletim sistemini silerseniz sorun kalmaz.
    Eyvallah dostum çok saðolasýn çok teþekkürler bilgilendirme için Eyvallah selamlar vesselam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merak etme yavaþlatmaz önemli olan iþletim sisteminin kurulu olan yerdir hýzlý ise aynen devam eder sonradan eklenen depolama aygýtlarý
    o bölüme iþlem kayýt vs yapýlmaya geldiðinde çalýþmaya baþlayacaktýr yani kýsacasý etkilenmeyecektir
    merhaba bende de samsung i5 yaklaþýk 8 yýllýk laptop var , 673 gb hafýzasý var ve bunun 583 gb alaný boþ kýsaca hafýzasý boþ sayýlýr orjinal wýn 10 yüklü ve ücretli kaspersky güvenlik programý kullanýyorum laptop iyice yavaþladý en uygun fiyatla cihazý nasýl hýzlandýrabilirim bu SSD olayý nedir SSD alýp taktýrýrsam hýzlanýrmý cihaz ? teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þimþek59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba bende de samsung i5 yaklaþýk 8 yýllýk laptop var , 673 gb hafýzasý var ve bunun 583 gb alaný boþ kýsaca hafýzasý boþ sayýlýr orjinal wýn 10 yüklü ve ücretli kaspersky güvenlik programý kullanýyorum laptop iyice yavaþladý en uygun fiyatla cihazý nasýl hýzlandýrabilirim bu SSD olayý nedir SSD alýp taktýrýrsam hýzlanýrmý cihaz ? teþekkürler
    Deðerli dostum hdd de hafýza boþ falan önemli deðil birde hdd de bad sektör varsa hepsi pc yi yavaþlatýr bencede yazmýþtým zaten sendekiyle özellikler ayný sanýrým sen bir 240 GB ssd taktir ondan sonra hýzýna yetiþemezsin benimkinde birde sadece 4 GB Ram var yani tavsiyem ssd yi dene piþman olmazsýn kolay gelsin selamlar vesselam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kýlavuzlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    pc nin açýlýþ hýzýný etkilemez ama oyun uygulamalarý buna yüklerseniz o uygulamalar yavaþ açýlýr resim video deposu olarak kullanabilirsiniz sorun olmaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý dragonfb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    pc nin açýlýþ hýzýný etkilemez ama oyun uygulamalarý buna yüklerseniz o uygulamalar yavaþ açýlýr resim video deposu olarak kullanabilirsiniz sorun olmaz
    Aynen deðerli dostum dediðin gibi düþünüyorum bilgilendirme için çok saðolasýn eyvaallah vesselam.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri