Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Kontrollü sosyal hayat (Fazla Normalleştik)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Halk eskiye dönmus durumda gecen burada bir tavuk et urunleri satan bir magazaya girdim aman yarabbim mesafe falan hak getite herkes herseye elini degmis ortam havasiz bu kadar beklemiyordum hemen ciktim oradan neden bu sekil hafife aliniyor entresan gercekten 3 aydir heryer bos yere kapanmis o zaman.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tabloya göre fazla normaleşdigimiz belli oluyor evdeki hesap çarsıya uymayacak bana göre kimse sosyal mesafe falan tanımıyor haziranın 15 inde ben daha cok vaka sayısının olacagını düşünüyorum umarım yanılırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Koronavirüs vaka sayısındaki hızlı artış Bakan Koca’yı korkuttu
    Sağlık Bakanı Fahrettin Koca corona virüste son durumu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 1562 kişiye yeni tip corona virüs (Covid-19) tanısı konuldu, 15 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 178 bin 239, can kaybı 4 bin 807 oldu.
    Sağlık Bakanlığının internet sitesinde yer alan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da Twitter'dan paylaştığı "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerine göre, bugün 45 bin 176 test yapıldı, 1562 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu. Son 24 saatte 15 hasta vefat ederken 1330 kişi iyileşti.

Toplam test sayısı 2 milyon 632 bin 171, vaka sayısı 178 bin 239, vefat sayısı 4 bin 807 olarak kayıtlara geçti. Yoğun bakımdaki hasta sayısı 717, solunum cihazına bağlı hasta sayısı 290, iyileşen hasta sayısı ise 151 bin 417 oldu.

"En zayıf noktamız, tedbirsiz iyimserlik"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "İyileşen hasta sayımız yeni vaka sayısının altına düştü. Yoğun bakıma ve solunum cihazına ihtiyaç artıyor. Hedeften uzaklaşıyoruz. En zayıf noktamız, tedbirsiz iyimserlik. Tedbirli iyimser olalım. Kontrollü sosyal hayat dönemine yarın tam olarak geçelim." değerlendirmesinde bulundu.
    Böle olacagi belliydi millet fink atiyor disarda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu fazla normalleşmeden dolayı, muhtemelen ikin olağan hal sokağa çıkma yasağı ilan edilecek. ölümler baya baya arttı yaaa urum kötü vallai.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bu fazla normalleşmeden dolayı, muhtemelen ikin olağan hal sokağa çıkma yasağı ilan edilecek. ölümler baya baya arttı yaaa urum kötü vallai.
    Vaka sayisi bugunde 1600 lerdeydi.Temmuzda birde 100 e duser deniliyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

malesef vaka sayısı gün geçtikçe büyüyor.... neredeyse her gün ikiye katlanır gibi büyüyor. arkadaşlar malesef durum kötü.... çalışmadan nasıl geçinecez nasıl olacak ne yapacaz bilemiyorum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kimse artik koronayi falan takmiyor herkes ic ice dis disa maskeler cene altinda koronayi entube cihazina baglananlar kotuymus diyince akli basina geliyor 2 ci dalga baslarsa felaket olacaktir cunki bagisiklik sistemine gecildi ama durum hicde ic acici deil gunde 900 vaka var inmiyor bayramda bakalim neler olacak

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri