Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: Kontrollü sosyal hayat (Fazla Normalleþtik)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Halk eskiye dönmus durumda gecen burada bir tavuk et urunleri satan bir magazaya girdim aman yarabbim mesafe falan hak getite herkes herseye elini degmis ortam havasiz bu kadar beklemiyordum hemen ciktim oradan neden bu sekil hafife aliniyor entresan gercekten 3 aydir heryer bos yere kapanmis o zaman.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tabloya göre fazla normaleþdigimiz belli oluyor evdeki hesap çarsýya uymayacak bana göre kimse sosyal mesafe falan tanýmýyor haziranýn 15 inde ben daha cok vaka sayýsýnýn olacagýný düþünüyorum umarým yanýlýrým
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Koronavirüs vaka sayýsýndaki hýzlý artýþ Bakan Koca’yý korkuttu
    Saðlýk Bakaný Fahrettin Koca corona virüste son durumu açýkladý. Türkiye'de son 24 saatte 1562 kiþiye yeni tip corona virüs (Covid-19) tanýsý konuldu, 15 kiþi hayatýný kaybetti, toplam vaka sayýsý 178 bin 239, can kaybý 4 bin 807 oldu.
    Saðlýk Bakanlýðýnýn internet sitesinde yer alan ve Saðlýk Bakaný Fahrettin Koca'nýn da Twitter'dan paylaþtýðý "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerine göre, bugün 45 bin 176 test yapýldý, 1562 kiþiye Kovid-19 tanýsý konuldu. Son 24 saatte 15 hasta vefat ederken 1330 kiþi iyileþti.

Toplam test sayýsý 2 milyon 632 bin 171, vaka sayýsý 178 bin 239, vefat sayýsý 4 bin 807 olarak kayýtlara geçti. Yoðun bakýmdaki hasta sayýsý 717, solunum cihazýna baðlý hasta sayýsý 290, iyileþen hasta sayýsý ise 151 bin 417 oldu.

"En zayýf noktamýz, tedbirsiz iyimserlik"

Saðlýk Bakaný Fahrettin Koca, "Ýyileþen hasta sayýmýz yeni vaka sayýsýnýn altýna düþtü. Yoðun bakýma ve solunum cihazýna ihtiyaç artýyor. Hedeften uzaklaþýyoruz. En zayýf noktamýz, tedbirsiz iyimserlik. Tedbirli iyimser olalým. Kontrollü sosyal hayat dönemine yarýn tam olarak geçelim." deðerlendirmesinde bulundu.
    Böle olacagi belliydi millet fink atiyor disarda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bu fazla normalleþmeden dolayý, muhtemelen ikin olaðan hal sokaða çýkma yasaðý ilan edilecek. ölümler baya baya arttý yaaa urum kötü vallai.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar bu fazla normalleþmeden dolayý, muhtemelen ikin olaðan hal sokaða çýkma yasaðý ilan edilecek. ölümler baya baya arttý yaaa urum kötü vallai.
    Vaka sayisi bugunde 1600 lerdeydi.Temmuzda birde 100 e duser deniliyordu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

malesef vaka sayýsý gün geçtikçe büyüyor.... neredeyse her gün ikiye katlanýr gibi büyüyor. arkadaþlar malesef durum kötü.... çalýþmadan nasýl geçinecez nasýl olacak ne yapacaz bilemiyorum.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kimse artik koronayi falan takmiyor herkes ic ice dis disa maskeler cene altinda koronayi entube cihazina baglananlar kotuymus diyince akli basina geliyor 2 ci dalga baslarsa felaket olacaktir cunki bagisiklik sistemine gecildi ama durum hicde ic acici deil gunde 900 vaka var inmiyor bayramda bakalim neler olacak

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri