Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Beyaz TV’de ipler giderek geriliyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Beyaz TV’de ipler giderek geriliyor.

Ýstedikleri zammý alamayan çalýþanlara bir de yönetim tarafýndan yapýlan K eyfi uygulamalar sabýrlarý iyice taþýrdý.

Yönetimin çekim olmasa bile çalýþanlara 8 saati doldurmadan çýkýþ yasaðý koyduðu öðrenildi.
    Çalýþanlarýn ise yemek olmamasý, zam yapýlmamasý ve yol imkaný verilmemesinin ardýndan bu dayatmanýn gelmesi ile birlikte ihtar çekmeye hazýrlandýðý bilgisine ulaþýldý.

Birkaç gün içinde adým atýlmaz ise toplu bir iþ býrakma ihtimalinin de kuvvetli olduðu þu an için gelen haberler arasýnda.

KAYNAK Medyaradar
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ankara belediyesi beyaz tv'ye çalýþýyordu...belediye gitti para bitti...olan çalýþanlara oluyor...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Belediyelerin tv kanallarý ile ilgili ne alakasý olabilirse menfaat üzerine olmamasý gerekiyor bana göre.Demekki hukumet el deðiþtirsin bir cok medya kapanacak sanýrým
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kanal için, hem yandaþ hem gereksiz kanaldý. ama ben çalýþanlarýn emeðine üzüldüm yazýk. çalýþýpta para almamak çok kötü. geçmiþ olsun.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. yen kaldý mý Mansur Yavaþ'ýn gelmesinden sonra daha neler olur kim bilir beyaz tv de...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri