Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next 2000-HD V1.870 (22.05.2020)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 2000-HD V1.870 (22.05.2020)

- İleri geri sarma düzeltildi.
    - Çeşitli uydulardaki yetişkin kanalları gizleme düzeltildi.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dün akşam azersata bi kör tarama yaptırayım dedim ne zamandan beri yaptırmıyordum tarama yaparken türksat kanallarınıda buldu ben sadece azer satı seçmiştim normalmi yoksa anormalmi uydular yakın olduğu içinmi acaba cihaz next 2000 mini machina daha önce leri böyle bir şey yapmıyordu en son yazılım atılı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Secili uyduda turksatta yer almis olabilirmi @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Pro 7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Secili uyduda turksatta yer almis olabilirmi @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayır üstad....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dun aksam turksati kaldirdim sadece azersati biraktim azerdeki tp leride sildim kor tarama yaptirdim Ve Yine Turksattaki Bazi Kanallari Buldu..Acaba YazilimdanmiYazilimdanmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dun aksam turksati kaldirdim sadece azersati biraktim azerdeki tp leride sildim kor tarama yaptirdim Ve Yine Turksattaki Bazi Kanallari Buldu..Acaba YazilimdanmiYazilimdanmi
    Yazılım kaynaklı olabilir
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı samiabi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dün akşam azersata bi kör tarama yaptırayım dedim ne zamandan beri yaptırmıyordum tarama yaparken türksat kanallarınıda buldu ben sadece azer satı seçmiştim normalmi yoksa anormalmi uydular yakın olduğu içinmi acaba cihaz next 2000 mini machina daha önce leri böyle bir şey yapmıyordu en son yazılım atılı
    sn.sami kardeşim iyi günler,acaba sizin çanak anten ayarınızda bir sıkıntı olabilirmi, şöyleki çanak anten birazcık 43 veya 44 dereceye kaymış olabilir.çünkü türksat ile azeri sat arasında 4 derece fark var.mümkünü yokturki türksata ayarlı çanak azerisatı çeksin.iyi pazarlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yok kardeşim azer sinyallerim gayet iyi hani %45 veya altı olsa amenna yaklaşık ½60 üzeri daha önce yoktu bu olay sonra oldu ben yazılımdan şüpheliyim pek beni rahatsız etmiyor benim gibi belki sorunlu olanlar olabilir diye konu açmıştım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yok kardeşim azer sinyallerim gayet iyi hani %45 veya altı olsa amenna yaklaşık ½60 üzeri daha önce yoktu bu olay sonra oldu ben yazılımdan şüpheliyim pek beni rahatsız etmiyor benim gibi belki sorunlu olanlar olabilir diye konu açmıştım...
    sn.sami kardeşim ilgine teşekkürler ama türksat taranırken azeri sat çıkmaz çünkü blok lnb yani iki lnb yanyana olan tek lnb ler var.sen bence kusuru yazılımda arama.uydu alıcıları çanak anten hangi yöne dönükse onu alır.o yayınları bize izletir.yazılımla alakası yoktur.senin çanak antenin yerinden oynamış gibi duruyor.iyi günler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol kardeş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri