Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Turkiyeye Meteor Düþtü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fun 001 Turkiyeye Meteor Düþtü

Az önce twetterda tt olan bir video var arkadaþlar sizle paylaþayým haber sitelerinede baktým meteor ve goktaþý düþtü yönunde haberler mevcut

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

acaba doðrumu?
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    acaba doðrumu?
    Evet doðru dun bazi illerde gorulmüþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben de gördüm. Doðrudur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    acaba doðrumu?
    Millet meteor dustu diye o bolgelerde goktasi kesin aramaya cikmistir ali hocam 2020 yýlý dunya tarihine gecti gercekten zor zamanlari umarim atlatiriz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sevgili editör kardeþim. inan bana bu yaþýma kadar, 2020 yýlý kadar, kötü ne sene nede gün yaþamadým. inþallah hep beraber atlatýrýz diyorum. ama atlatacak gibi görünmüyor malesef. belalar sýkýntýlar ard arda geliyor. allah hayýrlýsýný nasip eylesin...... inþallah daha iyi günleri hep beraber görürüz. ya konu þu meteor derken acaba meteor'un düþtüyü yerlerde çukur açýlmýþmýdýr, ne tür belirtiler hakim, aslýnda bende çok merak ediyorum. sevgili editör kardeþim yaþadýðým bölgede 15-20 yýl önce çok iyi hatýrlýyorum, derenin tam ortasýna gök taþýmý ne düþmüþtü. bende oraya gidip bakým dedim. göktaþýnýn düþtüyü yerde kocaman bir kuyu açýlmýþ olup eni en az 6 metre derinliði ise 49 metreyi bulmuþtu, ben oraya ip götürüp gitmiþtim, ve ip'i meteor'un düþtüyü çukura indirmek istedim. ip'in baþýna taþ baðlayýp kuyuya saldým 49 metre gelmiþti. su rengi normaldi, anormal hiç bir þey yoktu, hatta ben o kuyunun içinde bile yüzdüm. sonra devlet büyüklerimiz gelip orada inceleme yapýp çukuru kapattýlar. orada yaþayan komþularýma sormuþtum düþen herhangi bir þey gördünüzmü diye. düþen ýþýk dýþanda herhangi bir þey görmediklerini söylemiþlerdi bana.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Metafizik herseyi cok seviyorum sanirim dogu karadeniz tarafina dusmus galiba bu meteor. Birde uzaylilar gelirse tam olacak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

meteor düþtü ama helan bulunduðu bilgisi yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þimþek59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    meteor düþtü ama helan bulunduðu bilgisi yok
    Izi bulunamadi halen ne oldugu hakkýnda net bilgiler yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

videoya dikkatli baktýðýnýzda herþey 1 saniyede oluyor
    oysa bir meteor düþerken kuyruklu yýldýz gibi arkasýnda alev olur ve mutlaka havada düþmeden önce belirirdi özellikle gece geç saatlerde zifiri karanlýkta bence gerçek deðil bir meteor deðil
    Visual Basic Coder

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri