Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi?

Katılımcı sayısı
114. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • UYDU

66 57.89%
  • İPTV

48 42.11%
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilirsin fuarlara giderdik ben önceleri anlam veremezdim bu çinliler afedersiniz her haltı çıkaran bunlar fuarlarda bakardım adamlar bi sistem kurmuşlar bütün dünya kanallarını seyrediyorlar sonraları anladım bizimkilerde bunlarla işbirliği yapmış iptv sistem işte tr,ye böyle geldi sonra tüm dünyaya yayıldı bu internet üzerinden kanalları yayınlamak bu sırasıyla amerika,ingiltere,fıransa ve almanya,da popüler olunca sonunda bize geldi ve şimdi bunun sancılarını çekiyoruz maalesef uydu sektörü şu an iptv dışında teknolojik gelişme yok evet cihazlar üzerinde yenilikler yapılıyor amma herşey internet üzerine velhasıl bu nedenle sektör bitik durumda insanlar bence söyle düşünüyorlar bence niye ikinci,üçüncü bir çanak taktırayım nasılsa uydudan direk izleyemiyorum platpormlara,da para yetmiyor nasılsa internetli tv ve uydu cihazım var alırım iptv gecikmeli,de olsa ordan seyrederim nasılsa bedava yayın veren siteler,de var alırım ordan kod veya siteden seyrederim işte bizim bu düşünceyi bir an önce bitirmemiz lazım asıl olan bu ama maalesef üreticilerimiz ve ustalarımız bu konu,da kolaylık olduğu için bir çalışma yapmıyorlar umarım bir an önce bu konu ele alınır ve sektör hak ettiği yere gelir saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bulunduğum illin ve antenim çapının yetiyi kadar 45 adet uyduda 8500 kadar tv kanalının hemen hemen yarısında fazlasını fta ve cccam kullanarak seyrediyorum.
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uyduyu tercih edip sınırlı sayıda cap canlı sınırılı sayıda kanal izleyeceklsiniz yada çoğu geç açılan veya donan sınırsız sayıda zengin bir kanal yelpazesi sunan İPTV'yi tercih edeceksiniz yani her ikisininde artısıda var eksiside var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bluemoon00 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Uyduyu tercih edip sınırlı sayıda cap canlı sınırılı sayıda kanal izleyeceklsiniz yada çoğu geç açılan veya donan sınırsız sayıda zengin bir kanal yelpazesi sunan İPTV'yi tercih edeceksiniz yani her ikisininde artısıda var eksiside var.
    Size katılıyorum ikisininde eksi yanları cok iptv olayında karsı tarafının serveri guclu kendi internet yapımızın cok iyi ve kullandıgımız cihazın da bunu desteklemesi sorun yaratmaması lazım uydu faktorunde cogu seyler kısıtlı malesef onunda ayrı bir izleme zevki var
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu Teknolojisi herzaman tercihimdir. DAP+CI ile başladım. Nerelere geldik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

genelde uydu alıcısı üzerinden tv kanalları pc üzerinden iptv izliyorum
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cafi ustam elbette her ikisini,de kullanıyoruz ancak problem iptv,nin gecikmeli gelmesi uydu yayını gibi birebir gerçek zamanlı olmaması buda hataları beraberinde getiriyor donma,takılma,kasma ve tekrarlamalar oluyor bunlara birebir çözüm bulunması lazım haliyle tr,de internet sorunları ve fiat aralığı çok yüksek ben daha geçen ay yeni sözleşme yaptım TTtelokomla ancak yinede sorunlu birde bizim oturduğumuz bölgede yeni bir site kurulma aşamasında oldukça yoğun alt yapı çalışmaları var fiber internet başvurusu yaptım vermiyorlar ama bu yeni yapılan siteye şimdiden fiber alt yapısı çekiyorlar soruyorum TTtekom,a sen zaten fiber gibi alıyorsun diyorlar ancak kesintiler ve yavaşlama çok sık olmaya başladı ayrıca sokakta yeni yapılan binalara fiber ve kutusunu takıyorlar ama sorunca yok diyorlar velhasıl sorun alt yapı düzelmediği sürece bunlar hep olacak saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tabıkı uydu arkadasalr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu teknolojisi

- - - Updated - - -

Uydu teknolojisi bir numara

- - - Updated - - -

Uydu teknolojisi bir numara

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş, bence uydu taraftarları stabil bir iptv deneyimlemeliler fikirleri değişecektir. Şahsen ben bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum daha ilk araştırmamda en stabil ve köklü bir firmadan iptv bulmuştum 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri