Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi?

Katılımcı sayısı
114. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • UYDU

66 57.89%
  • İPTV

48 42.11%
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O takdirde siz iptv ile devam edebilirsiniz.

Biz iptv'ye ayrıca para vermiyoruz.

Baştan bir defa çanak, çömlek satın alıyoruz. Sonra bir daha harcama yapmıyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu Ekipmani kullanmanin avatajlari de desavantajlarida var. LNB bozulur degistir, kablo sicaktan soguktan yipranir degistir,
    her sene yeni bir reciver cikar degistir, gibi gibi yeni bir kart cikar al, olmadi bir baskasini al, Modul al vesaire vesaire.

Uydu sistemleriyle ugrasmak bile zevk verir, LNB secimi, kablo secimi, anten ayarlamasi, bunlar güzel seyler ama IPTV nin
    verdigi kulayliklar da bu zevkten anlamayanlar icin güzel.

Yillardir Anten ayarladim catidan catiya kostum, Bozulan Diesqler LNB ler Reciverler degistirdim, hoslanarak yaptigim seylerdi,
    ama malesef devir degisti ve kullanici baska seyler de istiyor ve onlarin isteklerine göre davranmak gerekiyor.

Bence caga ayak uydurmak gerek.

Kolay Gelsin!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O zaman siz de kullanıcının istek ve taleplerine cevap vermeye çalışın.

IPTV kesilir, donar, daha bir sürü sorun. IPTV'nin paralısı küllim zarar. Hem internete para öde, hem de iptv'ye ayrıca para öde. Bana biraz savurganca geliyor.

Oysa uydu öyle mi... Baştan bir kere çanak çömlek satın alırsın, sonra verdiğin parayı yıllarca unutursun. Kaliteli tesisat malzemeleri alırsan, bozulmadan da yıllarca kullanırsın.

Uydu alıcıya gelince; 2009'da aldığım DM800se cihazımı hala taş gibi kullanmaktayım. Şimdilerde salon cihazı olarak kullanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tabiki Uydu uydunun görüntüsü daha net ve Aktif ip tv görüntü karanlık canlılık yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    O zaman siz de kullanıcının istek ve taleplerine cevap vermeye çalışın.

IPTV kesilir, donar, daha bir sürü sorun. IPTV'nin paralısı küllim zarar. Hem internete para öde, hem de iptv'ye ayrıca para öde. Bana biraz savurganca geliyor.

Oysa uydu öyle mi... Baştan bir kere çanak çömlek satın alırsın, sonra verdiğin parayı yıllarca unutursun. Kaliteli tesisat malzemeleri alırsan, bozulmadan da yıllarca kullanırsın.

Uydu alıcıya gelince; 2009'da aldığım DM800se cihazımı hala taş gibi kullanmaktayım. Şimdilerde salon cihazı olarak kullanıyorum.
    Tamam serkan bey Uydu ekipmanlarinda ariza cikmiyormu?
    Yagisli havalarda yayinlarda bozulma olmuyormu?
    IPTV tabiiki geriden gelen bir teknoloji ama cabuk gelisiyor, uydu piyasasi daha yavas hatta durma noktasina geldi,
    SmartTV lerde uydu teknolojisini yavaslatanlar arasinda.
    Yeni nesil Medya kullanicilari Film Dizi olsun aninda acip izlemek istiyor, uyduda yayin saati bekleme durumlari olabiliyor.

Kolay Gelsin!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Cyber64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tamam serkan bey Uydu ekipmanlarinda ariza cikmiyormu?
    Yagisli havalarda yayinlarda bozulma olmuyormu?
    IPTV tabiiki geriden gelen bir teknoloji ama cabuk gelisiyor, uydu piyasasi daha yavas hatta durma noktasina geldi,
    SmartTV lerde uydu teknolojisini yavaslatanlar arasinda.
    Yeni nesil Medya kullanicilari Film Dizi olsun aninda acip izlemek istiyor, uyduda yayin saati bekleme durumlari olabiliyor.

Kolay Gelsin!
    Valla, internete para ver, iptv'ye ayrı para ver. Bir de üstüne donmalı, kesintili yayın izle. Bana iptv hiç akılcı gelmiyor.

Bu iptv üzerinden izleme işi avrupadaki gibi internetin içinde olur, hadi bir yerde kabul edilebilir. Hiç olmazsa karşında bir muhatap bulursun.

Uydu ekipmanlarında arıza olabiliyor ama her zaman değil. Zaten sık arıza veren birşey olsaydı, herkes çanak çömlek taktırmazdı.

Diğer taraftan kullanıcıların izleme alışkanlıklarının değiştiği konusunda haklısınız. Ama bu alışkanlığı ben beğenmiyorum. Zira insanları sosyallikten daha da uzaklaştırıyor.

Evde hep beraber ailecek izlemek daha doğru geliyor bana...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kesinlikle uydu. Uydu candır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tutki internet gitti o bölgede arıza var ondan sonra bekle ip tv gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kesinlikle uydu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Imkani olan iptv kullanmalı

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri