Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi?

Katılımcı sayısı
114. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • UYDU

66 57.89%
  • İPTV

48 42.11%
Sayfa 1/5 12345 SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Favoriniz Uydu Teknolojisimi Yoksa İPTV Teknojisimi ?

Herkese merhaba yeni anketimizin konusu forum katagorimizinde içinde yer aldıgı uydu dünyasındaki değişmeler.Şu an iptv teknolojisi baya yayılmaya başlandı ve canak kablo sinyal kaybı gibi sorunlar vs oldugu için cogu kesim artık tercihini İPTV den yana kullanmaya başladı.

Ben bile uydu cihazına dogru düzgün neredeyse kullanmıyorum desem yeri var uydu cihazı ve smart tv de iptv uygulaması oldugu için forumdada biliyorsunuz surekli guncellediğim free iptv kanallarının dosyası mevcut.

Sizlerin fikirlerini alalım istedim bu konuda ne düşünüyorsunuz uydu dünyası İPTV yemi bıraktı yerine yada halen populerlik mevcutmu?

Oy ve yorumlarınızı bekliyoruz.
    Konu Simba tarafından (30-05-2020 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum her ne kadar iptv teknolojisi popüler olsa,da ben uydu yayınlarından yana oyumu kullanıyorum nedeni ise internet kesilmeleri yavaşlama bazı sunucuların yetersiz olmasından kaynaklı ama madem,ki biz uydu yayınları uydu üzerinden alıyoruz iptv sunucuları,da bunu aynı yayın üzerinden alıp bizlere çevirerek iptv olarak sunuyorlar ve gecikmeler dolayısıyla internet üzerinden olduğu için daha geç geliyor her ne kadar gelişmiş olsada birebir yayını tutmuyor bence uydu cihazlarında uydu şifreli yayınlarını çözücü geliştirici örneğin:Cccam,funcam,oscam,gshare ve benzerleri yayıncının bunu çözenleri,seyredenlere ulaşamaması için bir kalkan olacak proğram veya engelleyici yazılımlar geliştirmesi lazım yoksa bu gidişle tamamen iptv,ye yönlenecek iş uydunun bir espirisi kalmayacak uydu yayını diye millete iptv seyrettirecekler gerçek zamanlı bir yayın seyredilemeyecek buda sadece platporm sahiplerinin işine yarayacak sürekli kendi cihazlarını satarak milleten yüksek ücret talep edecekler oysaki bu yayınlar yabancı platformlarda çok cuzi ücretlerle seyrediliyor tabii her zamanki gibi bizim milleti biliyorsun müşteriyi yakaladılarmı dayıyorlar ücreti dibine kadar velhasıl bu işi bilenler pek platformlara üye olmuyor ama bir işi bilmeyen yada zengin birini veya maç hastalarına istediğini alıyor ayrılmak istediğin zamanda bin dereden su getiriyorlar velhasıl acilen bu işlerle uğraşan dostlarımız bir an önce el atmalı saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu teknolojisi tabikide.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bana görede uydu teknolojisi kesinlikle iptv teknolojisinden bin kat daha iyi. bende oyumu uydu tarafından kullandım.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Oyumu uydudan yana kullandim ama gorunen gercek iptv teknolojisi revacta internet hizi iyiyse hic ugrasilmaz uydu isi ile ozellikle bina merkezi sistem islerinde cogu kesim cogu kanali izleyemiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Oyumu uydudan yana kullandim ama gorunen gercek iptv teknolojisi revacta internet hizi iyiyse hic ugrasilmaz uydu isi ile ozellikle bina merkezi sistem islerinde cogu kesim cogu kanali izleyemiyor
    İnternet hızından ziyade İPTV yayınını yapan firmanın sunucu hızı çok önemli. Netflix mesela 4K film izlerken anlık 15.25 Mbit veri hızı oluyor, duruma göre bu veri hızı 7 Mbite inse bile 4K yayına devam ediyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydu seyretmenin zevki bir başka ccam üzerinden de olsada uyduyu tek geçerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tabiki uydu saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Editör dostum bu işler başladığında sende bilirsin karaköy piyasası özellikle Cccam ve benzerlerini peynir ekmek gibi sattılar bu işlerden çok zengin olan oldu o zamanlar bunlar nasıl çözüldü ise şimdiki teknoloji,de haydi,haydi çözülür bence şu bir gerçek,ki yabancı yayınları bu cam,lar ile nasıl çözülüp yayın verilebiliyor ise bu tr,dede aynı tekrar bu işlere girip yayın verilir ise hele,ki maçlar olursa filimler olursa gör bak nasıl millet sistemlerine uydu çanak taktırıyorlar bence piyasa canlanır,gelişir kesat olan işler alır başını gider ama bu iptv sistemi kolaylarına geliyor bir kod,la bütün kanallar geliyor kolay para ama değeri yok. sistem geriden geliyor uydu gibi değil tat vermiyor bir platpormdan maç seyreden anlık yayın alırken diğeri iptv,den geldiği için yaklaşık 1 dakikalık gecikme oluyor anlık yayın alan direk uydudan geldiği için daha önce sevinç yaşıyor diğeri bu sevinci duyuyor ve hevesi kırılıyor yani keyifsiz anlıyacağın umarım,ki bu işe bir an önce el atılır biz uyducuların,da işlerimizin daha iyi olması sağlanır tüm dostlarımıza hayırlı işler koronasız günler dilerim. saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustam sana katilmamak elde degil 2003 lerde funkartlara sunny gomulu modullu cihazlara pc den yazilim atiyorduk emu furyasi cikti opos vs derken en son cccam ile dunya izleniordu cccamdada cogu paket acilmiyor ve acilmasi istenmiyor iptv dunyasi cok fena durumda adamlar iptvde ole kanallar yaratmislarki ilk kez gordum bunu kim yapiyo bu sekil kim yayinliyor gercekten anlamiyorum iptv de hersey 2 dk geriden geliyor dedigin gibi zaman bakalim neyi gösterecek

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri