Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Salgın sonrası herşeyin eskisi gibi olacagını düşünüyormusunuz?

Katılımcı sayısı
59. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

14 23.73%
  • Hayır

45 76.27%
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Salgın sonrası herşeyin eskisi gibi olacagını düşünüyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Salgın sonrası herşeyin eskisi gibi olacagını düşünüyormusunuz?

Bu haftanın anket konusu covid19 sonrası hayatımızın eskisi gibi olacagını düşünüyormusunuz konusunu sizlere soralım istedik.Neler düşünüyorsunuz supersatforum uyeleri ?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ilk yorum benden gelsin
    Ekonomik kriz ve kuresel dunya olaylari insanligi bekliyor hersey eskisi gibi olmayacak bana gore

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Salgin bitsin kuresel kriz tum ulkeleri bekliyor ikinci dalgadan bahsediyorlar ole olursa tum ülkeler icin zor gunler ve ozellikle alt kesim bizleri kötu gunler bekliyor diye düsunüyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herkes için zor günler geliyor.Allah sonumuzu hayır etsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

malesef hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. zaten istenende oldu diyebiliriz. köresel kriz. yeni bir yönetim şekli fakir ölsün. zengin fakirleşsin. yanii insanlıkta kalmasın. iki ay sonrasına bakacaz. insanlar birbirlerini nasıl yiyecek.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu korona cok seyler ögretti demekki avm ler olmadan,futbol macları olmadan,sinemalar konserler aklımıza gelen ne varsa dısarıca yemek ye dahil bunlarsızda yasanabiliyormuş.Okullar 31 mayısa kadar acılmayacak ve bu sezon bitti tatil sezonu bitti bu olayın 1.5 sene gibi zor düzelir diye laflarda söylenmeye başladı.Küresel kriz kapıda malesef durumlar neyi göstrecek
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah devletimize zeval vermesin diyoruz ancak devlet bizden topladığı paralar,la dış ülkelere yardım yapıyor evet bu bir insanlık görevidir ama bakalım bu salgın ve kriz sonrası bize kim yardım yapacak onun için hiç birşey eskisi gibi olmayacak şimdiden sektörel krizler ve işsizlik başladı bile allah hepimizin yardımcısı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bana göre hangi ülke olursa olsun. önemli değil. dışarıya yapılan yardımlar yanlış ve yersiz. Türk vatandaşı aç yaşayacak. çalışmayacak cebine para girmiyecek. çocuklarına bakamıyacak, ve biz yurt dışına yardım yapacaz. olacak şey değil. kim hangi ülke bize yardım etti. önce vatandaşım, sonra eğer artarsa yurt dışındaki insanlara yardım etmeyi düşünürüm. bence yanlış hesap. elin adamından bana ne ya..... Biz açken yurt dışına yardım yapmak insanlık değildir. sadece gösteriştir. başkada bir şey değildir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugunler tamda bırlık ve beraberlık olmamız gereken gunlerdır.ama haberlerı actıgımızda bırbırıne çamur atanları goruyoruz.benı halkım senın halkın dıyorlar.bu salgında bıle bir olamıyorsak hiç olamayız demektir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bana göre hangi ülke olursa olsun. önemli değil. dışarıya yapılan yardımlar yanlış ve yersiz. Türk vatandaşı aç yaşayacak. çalışmayacak cebine para girmiyecek. çocuklarına bakamıyacak, ve biz yurt dışına yardım yapacaz. olacak şey değil. kim hangi ülke bize yardım etti. önce vatandaşım, sonra eğer artarsa yurt dışındaki insanlara yardım etmeyi düşünürüm. bence yanlış hesap. elin adamından bana ne ya..... Biz açken yurt dışına yardım yapmak insanlık değildir. sadece gösteriştir. başkada bir şey değildir.
    Sozlerine katilmamak imkansiz abi,ben su yasima kadar su ulke alin size para fakir fukaraya dagitin diye bir yardim eden ulke duymadim birazda dier devletler bize gondersin su an samanlik yaniyor hepimiz ayni gemideyiz gemi batarsa herkes batar samanlik yanarsa farelerde yanar bu iş boyle

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri