Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: COVİD19 Aşısını yaptıracakmısınız?

Katılımcı sayısı
115. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

54 46.96%
  • Hayır

39 33.91%
  • Kararsızım

22 19.13%
Sayfa 1/4 1234 SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: COVİD19 Aşısını yaptıracakmısınız?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart COVİD19 Aşısını yaptıracakmısınız?

Koronavirus tedavisi için çin tarafından üretilin covid19 aşısını yaptıracakmısınız oy ve düşüncelerinizi alalım istedik konuya katılımları bekliyoruz
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu virusu çin yaydigi soylendi simdide bunlarin verdiği aşıyı yaptirmak ne bileyim gunese ates ediliyorda bizimmi haberimiz yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bize gelir mi bilmiyorum
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

enazından belli bir zaman yaptırmak istemiyorun...çünki aşı konusunda biraz tereddütlüyüm....aşı konusunda uzman iki bilim insanının makalesinde özetle...aşı çalışmalarının başladığı günden,insanlara yapılacak düzeye gelene kadar asgari 3 yıl geçmesi gerektiğini söylediklerini okudum..ve bilindiği gibi çinden aşı talep eden tek ülke yanlız türkiye olduğunu biliyorum(basından)...tabii belli bir süre geçtikten sonra vurdurmamanında bir anlamı kalmaz...topluma ayak uydurup maskeyi herkezin çıkardığı bir dönemde sen hala maske takıyorsan bakışların deyiştiğini görürsün......inşallah çinden çıkıp tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede her yönden derin bir iz bırakacak olan covit19 mikrobunu yine ne hikmetse çinden çıkıp gelen covit19 aşısıyla bertaraf etmeye çalışacağız....hayat tesadüflerle dolu diyorlardıda inanmazdım...ne tesadüf ama...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar vardi da biz mi yedik der gibi, anket iyi hosda bu asi toplumun tamamina erisene kadar olme essegim olme yoncalar bitecek der gibi olur.
    Once saglik personeli deniyor amaaa bence once siyasetciler ve tum aile efradi, sonra ulkenin ileri gelen zengin is adamlari ve avanesi sonra vs vs vs
    eeee kalirsa bize, olursa hepimize!!! olmazsa yine hepimize!!!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bunun adı tesadüf değil sevgili forumdaş @hüseyin bey bunun adı ticaret ve toplum şekillendirilmesi çinliler yaşlı insanlarını hiç sevmezler bu yüzden yaşlılarına neredeyse hiç saygı göstermezler diye duymuştum. yalan ya da gerçek fark etmiyor. çünki muhtemelen sizlerde bu yılın başlarında youtube'ta dolaşan the ekonomist dergisinin 2020 kapak yorumu adlı videolara denk gelmişsinizdir bana göre bu kapağı en iyi yorumlayan kapaktaki anagramı en iyi okuyan kişi İlhan Berat Yılmam adlı youtuber bu abimiz o kadar güzel yorumlamış ki anlatamam izlemeniz gerekir ama küçük bir tavsiye lütfen İlhan abinin teşekkür ettiği kişiye(ismi lazım değil ama yinede yazayım ertan özyiğit adlı ideoloji kuklası) çok fazla itibar etmeyiniz zira kendisi beyin yıkayıcıdır!. Velhasılı bu covid19'un hedefi evvela yaşlı insanlar ki bu sebepten ötürü devletimiz bu yönde kararlılıkla yaşlı vatandaşlarımıza aslında "gerçekten onların yaşamaları için" yasaklamalar getirmiştir. mevcut hükümeti benimsemiş olduğu ideolojiden ötürü sevmiyorum hatta bütün üyelerinden iğreniyor ve nefret ediyorum. Lakin bu yaşlılarımıza göstemiş oldukları hassasiyet için de onlara teşekkür ediyorum. dolayısı ile uzun lafın kısası bu bir toplum şekillendirmesidir ve yeni toplum şekillendirmesinde yani yeni dünya geleceğinde yaşlı vatandaşlarımıza yere yok ve sadece ama sadece genç nüfusa yönelik reklamlar bir çok ülkede yağmur gibi genç nesilin beynine enjekte edilecek ama bunun için bir katalizöre ihtiyaç vardı işte o katalizörde covid19 aşısı ve ben bu aşıyı kesinlikle olmayacağım!.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Su an yaptirmam yan etkisi olup olmadigini ilerleyen yillarda gorulur.Bana bu is rant isi gibi geliyor dunyanin yasli nufusu yok etme olaylari sanki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon Nogood

Alıntı SİSTEM1923 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bunun adı tesadüf değil sevgili forumdaş @hüseyin bey bunun adı ticaret ve toplum şekillendirilmesi çinliler yaşlı insanlarını hiç sevmezler bu yüzden yaşlılarına neredeyse hiç saygı göstermezler diye duymuştum. yalan ya da gerçek fark etmiyor. çünki muhtemelen sizlerde bu yılın başlarında youtube'ta dolaşan the ekonomist dergisinin 2020 kapak yorumu adlı videolara denk gelmişsinizdir bana göre bu kapağı en iyi yorumlayan kapaktaki anagramı en iyi okuyan kişi İlhan Berat Yılmam adlı youtuber bu abimiz o kadar güzel yorumlamış ki anlatamam izlemeniz gerekir ama küçük bir tavsiye lütfen İlhan abinin teşekkür ettiği kişiye(ismi lazım değil ama yinede yazayım ertan özyiğit adlı ideoloji kuklası) çok fazla itibar etmeyiniz zira kendisi beyin yıkayıcıdır!. Velhasılı bu covid19'un hedefi evvela yaşlı insanlar ki bu sebepten ötürü devletimiz bu yönde kararlılıkla yaşlı vatandaşlarımıza aslında "gerçekten onların yaşamaları için" yasaklamalar getirmiştir. mevcut hükümeti benimsemiş olduğu ideolojiden ötürü sevmiyorum hatta bütün üyelerinden iğreniyor ve nefret ediyorum. Lakin bu yaşlılarımıza göstemiş oldukları hassasiyet için de onlara teşekkür ediyorum. dolayısı ile uzun lafın kısası bu bir toplum şekillendirmesidir ve yeni toplum şekillendirmesinde yani yeni dünya geleceğinde yaşlı vatandaşlarımıza yere yok ve sadece ama sadece genç nüfusa yönelik reklamlar bir çok ülkede yağmur gibi genç nesilin beynine enjekte edilecek ama bunun için bir katalizöre ihtiyaç vardı işte o katalizörde covid19 aşısı ve ben bu aşıyı kesinlikle olmayacağım!.
    arkadaşım...zaten TESADÜF kelimesini bilerek yazdım...yani ironi yaptım....bu mikrobun çinde doğup büyüdüğü ve dünya seyahatine çıkıp her ülkeyi her şehri ziyaret ettikten sonra tekrar vatan hasreti çekip çine dönmesini kimse beklemezdi...artık dünyada 8 milyar insana günde üç öğün yemeğin ve suyun yetmediğini ve özellikle yaşlı kesimin(emekli)gereksiz bir insan nesli olduğuna karar veren çin ve amerika büyük ihtimalle kendilerince böyle bir yol seçmiş olabilirler..abd başkanı trump coronoya yakalanıyor birkaç gün sonra 74 yaşındaki bu adam hiçbirşey olmamış gibi seçim mitinklerinde boy gösteriyor,keza abd'de ve çinde yüksek birokratlardan bakanlardan coronadan dolayı ölen duymadım..ingiltere başkanı boris johnson'un coronadan direkten dönmesine rahmen.. bana bu işin dünya nüfusuna çaktırmadan müdahale etme oporosyonu gibi geliyor...ülkemizin çinden aldığı aşıya gelirsek....adamın cebinde parası az..pazarar alışverişini ona göre yapmak zorunda..ne yapıyor...patlıcan domates biber 4 lirayken o gidiyor kalitesi düşük buruşuk,bir yanı bozuk çürük sebzeleri sırf eve boş elle gitmemek için 1 lira verip alıyor...oysa milliyetçiliğin her türlüsünü kullanan sayın tantana kardeşler..covit19 aşısında %95 başarı elde eden uğur şahin ve özlem türeci adlı bilim insanlarının aşısını görmezden gelip uygur türklerine yıllardır baskı yapıp analarını ağlatan çinden ne üdüğü belli olmayan aşıyı türk halkının hizmetine sunuyorlar...uçan ve pik yapmış olan türkiye eksi70 derece ortamını hazırlayamadığı içinmi yoksa bizi kıskancından çatlayan almanyada bu türk doktorlar bulunup yerli ve milli olamadıkları içinmi almaması bir muamma....bakalım bu aşıyı kullanacak olan abd ve avrupa nasıl olacak çin aşı kullanan bizler nasıl bir sonuçla karşılaşacağız...sağ kalırsak göreceğiz..
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben aşının kaynağına bakmadan her türlüsünü yaptırmaya razıyım.Çünkü akciğerinin %60 i çalışmayan müzmin bir koah hastasıyım.
    Beş yıldır rapora dayalı ilaç kullanmaktayım...
    Raporlu yüksek tansiyon hastasıyım...Ama ne hikmetse Sağlık Bakanlığı verilerine göre aşı olacak öncelikliler arasında yerim olmadığı gibi resmi başvurularımda da olumlu sonuç alamadım.Ne grip aşısı,ne zatüre aşısı olabildim.yaş:75 Birinci dereceden emekli bir kamu görevlisi olduğum halde bu aşılara ulaşmam mümkün olmadı..Şimdi ise tilki görmüş tavşan gibi hem cinslerimi görünce köşe-bucak kaçmaktan başka çarem kalmadı;dört ay önce geldiğim yazlıkta kış mevsimini geçirmeye çalışıyorum..Tabii sağ kalırsak!!...Haa,aşı gelirse benim de haberim olsun lütfen!..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben aşının kaynağına bakmadan her türlüsünü yaptırmaya razıyım.Çünkü akciğerinin %60 i çalışmayan müzmin bir koah hastasıyım.
    Beş yıldır rapora dayalı ilaç kullanmaktayım...
    Raporlu yüksek tansiyon hastasıyım...Ama ne hikmetse Sağlık Bakanlığı verilerine göre aşı olacak öncelikliler arasında yerim olmadığı gibi resmi başvurularımda da olumlu sonuç alamadım.Ne grip aşısı,ne zatüre aşısı olabildim.yaş:75 Birinci dereceden emekli bir kamu görevlisi olduğum halde bu aşılara ulaşmam mümkün olmadı..Şimdi ise tilki görmüş tavşan gibi hem cinslerimi görünce köşe-bucak kaçmaktan başka çarem kalmadı;dört ay önce geldiğim yazlıkta kış mevsimini geçirmeye çalışıyorum..Tabii sağ kalırsak!!...Haa,aşı gelirse benim de haberim olsun lütfen!..
    ALLAH yardımcın olsun RSELTURK..inşallah daha uzun süre burada bizlerle birlikte olup,o değerli fikirlerinden yararlanma fırsatını bizlere sunarsınız...size aşıyı müzmin rahatsızlığınızdan dolayı uygun bulmadılar sanırım...yoksa ilk sırada 65 yaş üstü aşılanacak diye günlerdir tellal gibi duyurmazlardı..sezon kış olduğundan yazlığınızda insanlardan uzak olmanız sizin avantajınıza olduğu düşüncesindeyim...sosyalleşmek corananın en sevdiği insan tipi olduğundan sizin bu zor dönemi yanlızlık zorda olsa atlatacağınızdan eminim....kendinize iyi bakın...selamlar..
    CİMBOMLU

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri