Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: National Geo People YAYIN HAYATINA SON VERDi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon8 National Geo People YAYIN HAYATINA SON VERDi

Turkiyede FOX Grubuna bağlı yayın yapan turksat uydusunda şifreli platformlarda açık olan NAT GEO PEOPLE Turkiye versiyonu yayın hayatına son verdi.Turksat ve yerli dijital platformlardan kanal kaldırıldı.

Nat Geo Kanalının yabancı versiyon yayınları diğer ülkelerde devam ediyor.Örnek Hotbird uydususu Polsat paketi 12284 H 27500

Konu Simba tarafından (01-06-2020 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet,maalesef öyle;Tandberg kanalları içinde açılmıyor.Aslında bu tür kanalları devletin TRT kurumu açması ve yönlendirmesi gerekir.Bunun sadece bir Tv yayını olarak değil kültür ve eğitim hizmeti olarak düşünülmesi gerekir.Ama bizim trt miz arapça yayın verme peşinde..Ee her yönetim kendine yakışanı yapıyor...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın rselturk....nasılsınız iyimisiniz,inşallah iyisinizdir...epey birzaman sizleri burda ve diğer forumlarda göremedim...bu nedenle size yazmak istedim..kendinize iyi bakın...selamlar...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende sizinle aynı fikirdeyim devlet bazı kanalları şifresiz yayınlayabilir.neticede elektirik üzerinden pay alıyor
    belgeseller kanalları rahatlıkla yayınlaya bilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri