Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Çok üzgünüm Papağanımızı Kaybettik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bizimkide kelimeler biliyordu kendi capında konusabiliyordu bazen ıslık ile türküde söluyordu gercekten halen şokunu atlatamadık neden ne oldu halen inanamıyorum sn bozoğlu son 2 gundur biraz ishaldi surekli ekmek içi yemek istiyordu cekirdekleri yemişti ekmek yicem diye surekli bizden ekmek istiyordu omu dokundu biraz havalar soguk omu yaptı anlamadım
    İshal genelde iç parazitten oluyor, yediği bir şey dokunmuş olabilir yada ceyranda kalmış olabilir. ben haftada bir mama hazırlıyorum, harşlanmış yumurta (sarı ve beyazı) bebek biskivüsü, irmik karıştırıp veriyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İshal genelde iç parazitten oluyor, yediği bir şey dokunmuş olabilir yada ceyranda kalmış olabilir. ben haftada bir mama hazırlıyorum, harşlanmış yumurta (sarı ve beyazı) bebek biskivüsü, irmik karıştırıp veriyorum.
    Muhabbet kuşu almayı düşünüyorum ustad yarın falan kız cok üzüldü bizde üzüldük senden tavsiye alırım muhabbet yavru alacam erkek olanı tek alırsak yavruyken cana yakın oluyor diyorlar tam bilmiyorum muhabbet kuşlarıda yermi bu dediginden ayrıca papaganın yemleri vardı premium olanı muhabbet kuşu yermi ustad onu bugun kuşcu yer farketmiyor dedi sadece cekirdeklerini yiyemez dedi
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mamayı muhabbette yer, ben sultanlara zaten muhabbet yemi veriyorum içine çekirdek karıştırıp. genelde erkekler konuşuyor ve daha cana yakın oluyorlar. yeni yeme düşmüş 50-günlük erkek bir yavru alın.

Not: yumurta çabuk bozulduğundan 1 günden fazla tutmayın kafeste.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Mamayı muhabbette yer, ben sultanlara zaten muhabbet yemi veriyorum içine çekirdek karıştırıp. genelde erkekler konuşuyor ve daha cana yakın oluyorlar. yeni yeme düşmüş 50-günlük erkek bir yavru alın.

Not: yumurta çabuk bozulduğundan 1 günden fazla tutmayın kafeste.
    Tamam ustad saolasın
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli ustalar başınız sağolsun hayvanlar bizlerin sadık dostları onları evlerimizde misafir etmeyi bir çoğumuz severiz bizim,de bir çok kere muhabbet,balık vs çeşitli hayvan dostlarımızı baktık ancak biraz zahmetlidir ve biz insanlar gibi değildirler ağzı,dilleri bizim gibi değildir bakımı zordur dertlerini anlatamazlar ama yinede severiz en ufak enfeksiyonda hastalanırlar ve eğer zamanında anlayamaz ve tedavi ettiremessek ne yazık,ki hüsrana uğrarız üzülürüz bizler daha çok çocuklarımız için bu dostlarımızı alır bakarız elbetteki onlarında bizlere ihtiyaçları var bakılmaya onlar allahın sessiz dostlarıdır bu konuda peygamberimizin bir çok hadisi ve allah teala,nın ayetleri vardır .
    merhametli kimselere(merhameti sınırsız)rahman da merhamet eder.siz yeryüzündekilere merhametle davranın,ki gökte olanda(allah) size merhamet etsin.
    sağlıcakla kalın .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    değerli ustalar başınız sağolsun hayvanlar bizlerin sadık dostları onları evlerimizde misafir etmeyi bir çoğumuz severiz bizim,de bir çok kere muhabbet,balık vs çeşitli hayvan dostlarımızı baktık ancak biraz zahmetlidir ve biz insanlar gibi değildirler ağzı,dilleri bizim gibi değildir bakımı zordur dertlerini anlatamazlar ama yinede severiz en ufak enfeksiyonda hastalanırlar ve eğer zamanında anlayamaz ve tedavi ettiremessek ne yazık,ki hüsrana uğrarız üzülürüz bizler daha çok çocuklarımız için bu dostlarımızı alır bakarız elbetteki onlarında bizlere ihtiyaçları var bakılmaya onlar allahın sessiz dostlarıdır bu konuda peygamberimizin bir çok hadisi ve allah teala,nın ayetleri vardır .
    merhametli kimselere(merhameti sınırsız)rahman da merhamet eder.siz yeryüzündekilere merhametle davranın,ki gökte olanda(allah) size merhamet etsin.
    sağlıcakla kalın .
    Allah razı olsun teşekkurler mesajlar güç veriyor gerçekten videoları var yaramazın cok tatlıydı bir ara yüklerim siteye ıslık öttürdügü konustugu falan
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam,hayvanda olsa nihayette can taşıyor.Alıştıktan sonra kaybetmek acı veriyor tabi ki,başınız sağ olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı unalarman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam,hayvanda olsa nihayette can taşıyor.Alıştıktan sonra kaybetmek acı veriyor tabi ki,başınız sağ olsun.
    Saolun hocam aynen bir can taşıyor bizim ilk papagan besleyişimizdi tecrubeli değildik ondan sanırım kakasında değişmeler olunca farkedemedik dün gece baya araştırdım değişimler olunca malesef öldürücü virus bu kuşları buluyormuş
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayvan sevgisi cok bambaska bizimde kedilerimiz vardi hepsi yasamini yitirdi.Sn simba acinizi anliyorum basiniz saolsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende yeni almıştım Sultan papağnı sürekli tısslayıp duruyordu kereta Annem kafesin kapısını açmış gezsin diye ! Aynı zaman da camı da açmış..kısaca uçtu gitti bizim havuç...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri