Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Çok üzgünüm Papaðanýmýzý Kaybettik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bizimkide kelimeler biliyordu kendi capýnda konusabiliyordu bazen ýslýk ile türküde söluyordu gercekten halen þokunu atlatamadýk neden ne oldu halen inanamýyorum sn bozoðlu son 2 gundur biraz ishaldi surekli ekmek içi yemek istiyordu cekirdekleri yemiþti ekmek yicem diye surekli bizden ekmek istiyordu omu dokundu biraz havalar soguk omu yaptý anlamadým
    Ýshal genelde iç parazitten oluyor, yediði bir þey dokunmuþ olabilir yada ceyranda kalmýþ olabilir. ben haftada bir mama hazýrlýyorum, harþlanmýþ yumurta (sarý ve beyazý) bebek biskivüsü, irmik karýþtýrýp veriyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ýshal genelde iç parazitten oluyor, yediði bir þey dokunmuþ olabilir yada ceyranda kalmýþ olabilir. ben haftada bir mama hazýrlýyorum, harþlanmýþ yumurta (sarý ve beyazý) bebek biskivüsü, irmik karýþtýrýp veriyorum.
    Muhabbet kuþu almayý düþünüyorum ustad yarýn falan kýz cok üzüldü bizde üzüldük senden tavsiye alýrým muhabbet yavru alacam erkek olaný tek alýrsak yavruyken cana yakýn oluyor diyorlar tam bilmiyorum muhabbet kuþlarýda yermi bu dediginden ayrýca papaganýn yemleri vardý premium olaný muhabbet kuþu yermi ustad onu bugun kuþcu yer farketmiyor dedi sadece cekirdeklerini yiyemez dedi
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mamayý muhabbette yer, ben sultanlara zaten muhabbet yemi veriyorum içine çekirdek karýþtýrýp. genelde erkekler konuþuyor ve daha cana yakýn oluyorlar. yeni yeme düþmüþ 50-günlük erkek bir yavru alýn.

Not: yumurta çabuk bozulduðundan 1 günden fazla tutmayýn kafeste.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Mamayý muhabbette yer, ben sultanlara zaten muhabbet yemi veriyorum içine çekirdek karýþtýrýp. genelde erkekler konuþuyor ve daha cana yakýn oluyorlar. yeni yeme düþmüþ 50-günlük erkek bir yavru alýn.

Not: yumurta çabuk bozulduðundan 1 günden fazla tutmayýn kafeste.
    Tamam ustad saolasýn
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

deðerli ustalar baþýnýz saðolsun hayvanlar bizlerin sadýk dostlarý onlarý evlerimizde misafir etmeyi bir çoðumuz severiz bizim,de bir çok kere muhabbet,balýk vs çeþitli hayvan dostlarýmýzý baktýk ancak biraz zahmetlidir ve biz insanlar gibi deðildirler aðzý,dilleri bizim gibi deðildir bakýmý zordur dertlerini anlatamazlar ama yinede severiz en ufak enfeksiyonda hastalanýrlar ve eðer zamanýnda anlayamaz ve tedavi ettiremessek ne yazýk,ki hüsrana uðrarýz üzülürüz bizler daha çok çocuklarýmýz için bu dostlarýmýzý alýr bakarýz elbetteki onlarýnda bizlere ihtiyaçlarý var bakýlmaya onlar allahýn sessiz dostlarýdýr bu konuda peygamberimizin bir çok hadisi ve allah teala,nýn ayetleri vardýr .
    merhametli kimselere(merhameti sýnýrsýz)rahman da merhamet eder.siz yeryüzündekilere merhametle davranýn,ki gökte olanda(allah) size merhamet etsin.
    saðlýcakla kalýn .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmanke Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    deðerli ustalar baþýnýz saðolsun hayvanlar bizlerin sadýk dostlarý onlarý evlerimizde misafir etmeyi bir çoðumuz severiz bizim,de bir çok kere muhabbet,balýk vs çeþitli hayvan dostlarýmýzý baktýk ancak biraz zahmetlidir ve biz insanlar gibi deðildirler aðzý,dilleri bizim gibi deðildir bakýmý zordur dertlerini anlatamazlar ama yinede severiz en ufak enfeksiyonda hastalanýrlar ve eðer zamanýnda anlayamaz ve tedavi ettiremessek ne yazýk,ki hüsrana uðrarýz üzülürüz bizler daha çok çocuklarýmýz için bu dostlarýmýzý alýr bakarýz elbetteki onlarýnda bizlere ihtiyaçlarý var bakýlmaya onlar allahýn sessiz dostlarýdýr bu konuda peygamberimizin bir çok hadisi ve allah teala,nýn ayetleri vardýr .
    merhametli kimselere(merhameti sýnýrsýz)rahman da merhamet eder.siz yeryüzündekilere merhametle davranýn,ki gökte olanda(allah) size merhamet etsin.
    saðlýcakla kalýn .
    Allah razý olsun teþekkurler mesajlar güç veriyor gerçekten videolarý var yaramazýn cok tatlýydý bir ara yüklerim siteye ýslýk öttürdügü konustugu falan
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam,hayvanda olsa nihayette can taþýyor.Alýþtýktan sonra kaybetmek acý veriyor tabi ki,baþýnýz sað olsun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý unalarman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam,hayvanda olsa nihayette can taþýyor.Alýþtýktan sonra kaybetmek acý veriyor tabi ki,baþýnýz sað olsun.
    Saolun hocam aynen bir can taþýyor bizim ilk papagan besleyiþimizdi tecrubeli deðildik ondan sanýrým kakasýnda deðiþmeler olunca farkedemedik dün gece baya araþtýrdým deðiþimler olunca malesef öldürücü virus bu kuþlarý buluyormuþ
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayvan sevgisi cok bambaska bizimde kedilerimiz vardi hepsi yasamini yitirdi.Sn simba acinizi anliyorum basiniz saolsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende yeni almýþtým Sultan papaðný sürekli týsslayýp duruyordu kereta Annem kafesin kapýsýný açmýþ gezsin diye ! Ayný zaman da camý da açmýþ..kýsaca uçtu gitti bizim havuç...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri