Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Çok üzgünüm Papaðanýmýzý Kaybettik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon8 Çok üzgünüm Papaðanýmýzý Kaybettik

Bir kaç gündür rahatsýzdý sabah baktým papagýnýmýz kaybettik kýzým cok üzüldü cok alýþmýþtýk sizle paylaþayým dedim moralim cok bozuk.Ýsmi limondu

Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýk Usta Hepsi can taþýyor üzgünüm hayvanlar insanlardan daha anlýyýþlýlar biz dede muhabbet var usta

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý halil-04 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yazýk Usta Hepsi can taþýyor üzgünüm hayvanlar insanlardan daha anlýyýþlýlar biz dede muhabbet var usta
    teþekkur ederim biz aldýgýmýzdan beri kafeste yasatmadýk kapagýný bile kapatmadýk özgürce yasadý bizle beraber yemek dahi yiyordu dun gece bile öpmüþtü beni demek ki son öpüþüymüþ insan alýsýnca cok kötü oluyor kýzým çok aðladý cok moralimiz bozuldu
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

simba baþýn saðolsun arkadaþým...köpek barýnaðýndan 1 ay önce 2;5 aylýk köpek aldým..birsüre sonra nefes darlýðý baþladýðý için yürüme zorluðu çekti...veterinerde çekilen rontgende kalbi büyüdüðü için akciðerlere yaptýðý baský sonucu nefesinin kesildiði teþhisi konuldu...geçen hafta vefat etti..ailece çok üzüldük..üzüntünü bu nedenle çok iyi anlýyorum...bahçeye enkýsa bir zamanda yine bir köpek alacaðým...sizede tavsiyem bu yönde...evet eskisini unutmak zordur ama yeni bir papaðan unutulmasýna yardýmcý olur...selamlar...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    simba baþýn saðolsun arkadaþým...köpek barýnaðýndan 1 ay önce 2;5 aylýk köpek aldým..birsüre sonra nefes darlýðý baþladýðý için yürüme zorluðu çekti...veterinerde çekilen rontgende kalbi büyüdüðü için akciðerlere yaptýðý baský sonucu nefesinin kesildiði teþhisi konuldu...geçen hafta vefat etti..ailece çok üzüldük..üzüntünü bu nedenle çok iyi anlýyorum...bahçeye enkýsa bir zamanda yine bir köpek alacaðým...sizede tavsiyem bu yönde...evet eskisini unutmak zordur ama yeni bir papaðan unutulmasýna yardýmcý olur...selamlar...
    Saol usta öyle yapacaz ailecek çok üzüldük gerçekten evde bir neþe sesdi bize birþeylerle ugraþmak cok hoþuma gidiyor benim bir canlýya bakmak sizinde baþýnýz saolsun
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Simba Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bir kaç gündür rahatsýzdý sabah baktým papagýnýmýz kaybettik kýzým cok üzüldü cok alýþmýþtýk sizle paylaþayým dedim moralim cok bozuk.Ýsmi limondu

Oy anam oy limon seni unutmayacaz forum olarak baþýmiz saolsun

- - - Mesaj Birleþtirilmiþtir - - -

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Baþkan senin baþin saolsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Baþýnýz sað olsun çok üzüldüm bizimde muhabbet kuþumuz vardý aileden olmuþtu ama bizde onu kaybettik insan üzülüyor ama ne yaparsýn herþey in bir baþý birde sonu var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý harkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Baþýnýz sað olsun çok üzüldüm bizimde muhabbet kuþumuz vardý aileden olmuþtu ama bizde onu kaybettik insan üzülüyor ama ne yaparsýn herþey in bir baþý birde sonu var
    Teþekkur ederim konusuyordu þarký falan söyluyordu cok alýþmýþtýk onu hiç kafeste koymadýk biz kendisi girdi kendisi cýktý tuvaletini yapacagý yerlere bile örtü almýþtýk dogal ortamda gibi sofra kurulsa bizle olmak istiyordu cok alýþmýþtýk ama olmadý
    Kullandýgým ekipmanlar;

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Üzüldüm zamanla aileden biri oluyorlar, bende çeþitli tür sultan papaðaný besledim, konuþturduðumda oldu, yavru aldýðýmda. Sultan papaðaný beslemek gerçekten ayrý bir keyif. þuan halen 1 takým besliyorum, erkeði bir kaç kelime ve türkiyem türküsünü ýslýk ile söylüyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Üzüldüm zamanla aileden biri oluyorlar, bende çeþitli tür sultan papaðaný besledim, konuþturduðumda oldu, yavru aldýðýmda. Sultan papaðaný beslemek gerçekten ayrý bir keyif. þuan halen 1 takým besliyorum, erkeði bir kaç kelime ve türkiyem türküsünü ýslýk ile söylüyor.
    Bizimkide kelimeler biliyordu kendi capýnda konusabiliyordu bazen ýslýk ile türküde söluyordu gercekten halen þokunu atlatamadýk neden ne oldu halen inanamýyorum sn bozoðlu son 2 gundur biraz ishaldi surekli ekmek içi yemek istiyordu cekirdekleri yemiþti ekmek yicem diye surekli bizden ekmek istiyordu omu dokundu biraz havalar soguk omu yaptý anlamadým
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri