Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: You tube'de standart ücret uygulaması nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart You tube'de standart ücret uygulaması nedir?

Merhaba saygı değer arkadaşlar, sabah şerifiniz hayırlı olsun. ya dün youtube'de bir mesaj yazma gereği duydum, goole üzerinden giriş yapmama yönlendirdi beni, giriş yapılacak yerin hemen altında bana standart ücret alınır diye bir yazı geldi ben normal giriş yaptım, kredi kartı no,falan istemedi. acaba doğrumu bu günden sonra youtube'de mesaj yazmak ücretlimi? ücretliyse nereden nasıl tahsil ediyor bilginiz varmı. eğer böyle bir şey varsa üyeliğimi silmek istiyorum. hepinize hayırlı işler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazi youtuberlar kanallarini ucretli yapti ondan dolayi o kanala ucretli uye olanlar yorum yapabiliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili editör arkadaşım şimdi youtube benden yorum yazdım diye paramı tahsil etti demek istiyorsun. para tahsil ettiyse nerden nasıl alacak.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sevgili editör arkadaşım şimdi youtube benden yorum yazdım diye paramı tahsil etti demek istiyorsun. para tahsil ettiyse nerden nasıl alacak.
    Yok bazı kanallarda gecerli o birde youtube premium cıktı onada para istiyor sen yorum yaptın diye para kesemez ancak uyelik vs yaptıysan öyle ancak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili editör herhangi bir abonelik yapmadım sadece giriş yapıp yarum yazdım, ve sonra sing out yaptım. inşallah bir şey gelmez bana.. tövbe bu hatayı tekrar yapmam... bana zaman ayırdığın için ve ilgili davrandığın için çok ama çok teşekkür ederim. sağlıcakla kal. teşekkürler.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri