Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Magbox Naturel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Magbox Naturel

Çok değerli dostlar herkese selamlar sunarım. İlk önce konuyu yanlış bir yere açmış isem özür dilerim moderatör arkadaşlardan konuyu gerekli yere taşımalarını rice ederim. Benim şöyle bir sorunum var. Benim Magbox Naturel çift usb li mini wifi li uydum var. Bu uydumda bazı sorunlar oluştu.Sizden ricam bu uydunun yazılımını bana verebilirmisiniz rica etsem mümkünatı var ise.Usb den atılacak şekilde. Ben sitelerde araştırdım ama bulamadım.Şimdiden herkese çok teşekkür ederim saygılar sunarım. Selam ve Dua ile kalın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Magboxu next mi üretti üstad?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostum burada magbox bölümünü bulamadım kusura bakma onun için yine çok sağolasın eyvaallah vesselam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kılavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostum burada magbox bölümünü bulamadım kusura bakma onun için yine çok sağolasın eyvaallah vesselam.
    Hocam burada var yazılımlar

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam burada var yazılımlar

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eyvaallah çok teşekkürler değerli dostum ordan yükledim hata veriyor kod hatası diyor.Bendekinin HW versiyon HSB133-8001-01(B) Çok teşekkür eder saygılar sunarım. vesselam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kılavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eyvaallah çok teşekkürler değerli dostum ordan yükledim hata veriyor kod hatası diyor.Bendekinin HW versiyon HSB133-8001-01(B) Çok teşekkür eder saygılar sunarım. vesselam.
    Yanılmıyorsam o Cihazı yapan o firma hocam msj atın isterseniz o siteye
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yanılmıyorsam o Cihazı yapan o firma hocam msj atın isterseniz o siteye
    Benim çok değerli saygıdeğer dostum ilgin için çoook teşekkür ederim o firmaya mesaj yazdım canlı destek bölümüne bile yazdım cevap verme zahmetinde bulunmadılar hata da şu müşteri hata kodu veriyor yazılım. o zaman bende Q box yükledim oda wifi yi görmüyor işin içinden çıkamıyorum çok da önemli değil ama işte belgesel falan spor falan izliyordum okadar bakalım ne yaparız bilemiyorum. selam ve saygılarımla. Vesselam.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

magbox cihaz yazılımları 2 çeşit olabiliyor..gx6605s.sunplus1506g gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri