Konuya Etiketlenenler

Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
87 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Yeni Hiremco Turbo 4K Uydu Alýcýsý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu cihaz bir arkadaþýma test cihazý olarak gönderilmiþ. Enigma2 yükleyebilmek beraberce birkaç deneme yaptýk. Sonuç þimdilik olumsuz... Bir önceki mesajýmda belirttiðim gibi, firma bu cihaza e2 yüklenmesin diye board dizaynýný farklý imal ettirmiþtir, diye tahmin etmekteyim.

Cihazýn kapaðýný açýp, içinin resmini çektim. Ayný iþlemcili bir baþka board bulduðumda karþýlaþtýrma yapacaðým. Ýleride e2 yüklenip-yüklenemeyeceði konusunda net kanaatimi bildiririm.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

800 lirada 500 liirada çok bence ne bu yaaa altýnmý. favrika maliyeti taþ patlasa 100 lira 250.300 tl arasý gayet normai ama 500 lira gerçekten çok..
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serkanguzel Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu cihaz bir arkadaþýma test cihazý olarak gönderilmiþ. Enigma2 yükleyebilmek beraberce birkaç deneme yaptýk. Sonuç þimdilik olumsuz... Bir önceki mesajýmda belirttiðim gibi, firma bu cihaza e2 yüklenmesin diye board dizaynýný farklý imal ettirmiþtir, diye tahmin etmekteyim.

Cihazýn kapaðýný açýp, içinin resmini çektim. Ayný iþlemcili bir baþka board bulduðumda karþýlaþtýrma yapacaðým. Ýleride e2 yüklenip-yüklenemeyeceði konusunda net kanaatimi bildiririm.
    bu cihazýn kumandasý spybox ve icone serisine çok benziyor. o cihazlarla karþýlaþtýrma yapmanýzý öneririm ilk evvela

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bilgekaan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu cihazýn kumandasý spybox ve icone serisine çok benziyor. o cihazlarla karþýlaþtýrma yapmanýzý öneririm ilk evvela
    Bahsettiðiniz cihazlarla karþýlaþtýrma yapsam ne olur, yapmasam ne olur ?

Bir cihazýn yazýlýmýný diðer cihaza yükleme yönünden cihaz karþýlaþtýrýmalarý, her zaman ayný iþlemciler üzerinden yapýlýr. Ki, biz de bu mantýk üzerinden yürüdük.

Bizim derdimiz bu cihaza e2 yüklenebiliyor mu? Onu anlamaktý... e2 yükleme konusunun yanýnda, kumanda vs gibi basit konular ikinci plandadýr, bana göre...
    Konu serkanguzel tarafýndan (29-06-2020 Saat 15:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serkanguzel Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bahsettiðiniz cihazlarla karþýlaþtýrma yapsam ne olur, yapmasam ne olur ?

Bir cihazýn yazýlýmýný diðer cihaza yükleme yönünden cihaz karþýlaþtýrýmalarý, her zaman ayný iþlemciler üzerinden yapýlýr. Ki, biz de bu mantýk üzerinden yürüdük.

Bizim derdimiz bu cihaza e2 yüklenebiliyor mu? Onu anlamaktý... e2 yükleme konusunun yanýnda, kumanda vs gibi basit konular ikinci plandadýr, bana göre...
    enigma 2 yüklesen ne olur yüklemesen ne olur.
    dene f
    foruma niye yazýyorsun o zaman
    niye yaptýðýný paylaþýyorsun
    kanaatini bildirsen ne olur bildirmesen ne olur?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cok tabikide bende spybox 9 var 8 k hiç bir firmada hala yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bilgekaan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    enigma 2 yüklesen ne olur yüklemesen ne olur.
    dene f
    foruma niye yazýyorsun o zaman
    niye yaptýðýný paylaþýyorsun
    kanaatini bildirsen ne olur bildirmesen ne olur?
    E2 yükleyince cihazý istediðim gibi özelleþtirebilirim. Ýstediðim image'ý kurabilirim. Ýstediðim plugin'i kurabilir, kaldýrabilirim. Gelecekteki yenilikleri, firmaya istek yapmadan kendi baþýma yapabilirim.

Kanaatimi bildirmem gayet normal çünkü, Ayný iþlemcili, bir baþka cihazýn board'unun resminin gönderilmesini talep ettim bir baþka arkadaþýmdan. O arkadaþtan resim geldikten sonra, karþýlaþtýrma yapacaðým ve turbo 4k cihaza e2 yüklenip-yüklenemeyeceði konusunda kesin bilgiyi vereceðim.

Hasýlý; emin olmadan yargýda bulunamam. Yargýda bulunamayinca ancak kanaatimi yazabilirim. Ki, kanaatimi yazdým þimdilik. Kanaatimi yazmak için siz de dahil olmak üzere kimseden icazet almam.

Bilmem anlatabildim mi ? e2'nin önemini özellikle.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Board dizayný farklý imiþ. Bu cihaza e2 yüklenemez.

Nasýl satýn aldýysanýz, o þekilde kullanacaksýnýz yani...

Bu deðerlendirmeler ýþýðýnda cihazýn fiyatýný çok çok pahalý buluyorum.

Bu cihazýn görüntü kalitesi konusunda da bir iki cümle edeyim ;

hi3798mv200 iþlemciye entegre gelen Mali-450 gpu birimi daha önce android cihazlarda kullanýlmýþ, fakat beðenilmemiþti. Yani cihazdaki mali-450 gpu'nun ölçekleme( scaling ) yeteneði zayýf maalesef...

Ölçekleme yeteneðinin zayýf olduðu bir video sunarak, göstermeye çalýþayým.

Aþaðýdaki video'da kanal logo'larýnýn kenarlarýna bakarsanýz, "harelenme"ler görülmektedir. Ýþte baþarýlý iþlemcilerde kanal logolarýnýn kenarýnda "harelenme" olmaz. Mesela; tv'nin kendi dahili tuner'i ile seyredince harelenme olmadýðý görülebilir. Yani karþýlaþtýrma yapýnca sizde anlayabilirsiniz.

hi3798mv200 iþlemci ve "harelenme" sorunu;

Saðlam gözlüler rahatlýkla görebilir, Video'yu PC monitöründen izlemenizi tavsiye ederim ;
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýn fiyatý bir yere ben 2 kere bu markanýn cihazýný aldým biri kendime biri komþuya farklý modeller her ikiside 2 sene sonra bozuldu.o nedenle bu kadar para verip almaya korkuyorum buda garantisi bitince pert olursa diye.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

350 tl normal fiyatý olmasý lazým

Sayfa 2/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri