Konuya Etiketlenenler

Sayfa 9/9 ÝlkÝlk 123456789
87 sonuçtan 81 ile 87 arasý

Konu: Yeni Hiremco Turbo 4K Uydu Alýcýsý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tayf_mustafa Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Üstadým öncelikle selamlar,cihazý karaköyde uyducuya götürdüm,pek iç açý þeyler söylemedi cihaz hakkýnda,baþýna dert almýþsýn dedi bana,yükleme yaptý,cihaza XC,sistemini yükledi fakat,Softcam yükleme yapamadý,cihaza Softcam yüklesi mesi olmadýðýnðý söyledi.Ýþlerin hepsi hiç çýktý,herþey nafile,Saygýlar.....
    Uyducu e2 cihaz kullanmasýný bilmiyormuþ demek ki...

E2 cihazlar bireysellik içerir. Yani uyducularla hiç iþi olmayan cihazlardýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serkanguzel Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uyducu e2 cihaz kullanmasýný bilmiyormuþ demek ki...

E2 cihazlar bireysellik içerir. Yani uyducularla hiç iþi olmayan cihazlardýr.
    Evet,üstadým,selamlar uyducu diye geçine bilenlerinin yapamadýðýný, yaptým.Softcammý yükledim.Aldýðý para haram olsun,fakat üsdadým,eklenti sayfasýnda deðilde bilgi panelinde gösteriyor,sayfayý,softcam paneli,sotfcam panel kurumu,softcamsetup,oscaminfo,gibi deðerler var.Þimdi iþlemmi yapýlmayan Wifi kurulumu uyducu kablo ile cihaza baðlandý,ben wifi ile baðlanmak istiyorum.Þimdi onunla meþkulüm,Saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hasýlý; bu tür iþlemleri ilk defa yapanlar için, alýþýncaya kadar biraz uðraþtýrýcý olur.

Þu video'da softcam panel kurulumu gösterilmiþ ;
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ayrýca hiç acele etme. Önüne aldýðýn bir konunun, bir iþin üzerinde gerekirse, 1 hafta uðraþ. Aceleye mahal yok yani...
    Konu serkanguzel tarafýndan (14-08-2020 Saat 18:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Enigma cihazlarla ugrasmak ilk baslarda zor olsada ögrendikten sonra cok zevkli hale gelir.

Enigma cihazlar icin Hepsinin bir arada bulundugu Pluginler var örnek Satvenüs panel bu eklentiyi
    kurdugunda san cok secenekli Eklentiler sunuyor, Skinsler, SoftCam lar, keyler ve digerleri.

Güzel günlerde kullan, Kolay Gelsin!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar Hiremco 4K cihaz aldým Mutant 51 4K cihaza takas etmek istiyorum bu tür cihazlardan Anlamadýðým için soruyorum takas etme mantýklý mý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar cihazý aldým daha teknik bilgilerini öðrenmeden iki hafta içinde arýza yaptý arýza sý þu cihazý kapattým ve sabah açayým dedim cihaz içerisinde baktým sadece mor bir ýþýk yanýyor teknik servisi aradým cihazý kargo ile göndermemi söyledi ler ve gönderdim daha gelmedi ilk defa kýsa sürede arýza yapan cihazla karþýlaþtým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hasýlý kelam; bu firmanýn bütün ürünleri çin malýdýr ve devamlý olarak çin'de fason mal yaptýrýr. Üzerine de kendi markasýný yazdýrýr. En az maliyetlerle mal yaptýrdýðý için, ürünlerde beklenmeyen arýzalar ortaya çýkar.

Geçmiþte çýkardýðý modellerine bakarsanýz, saðlam ve uzun ömürlü bir malýný göremezsiniz. Diðer bir deyiþle, bu firmanýn ürünleri, bir golmaster, bir next markanýn ürünleri gibi uzun ömürlü deðildir.

Diðer taraftan firma malýnýn arkasýnda durur. Arýzalar ile ilgilenir. Ancak burada asýl olan müþteri memnuniyeti olduðu için, mal arýza yaparak müþterisini üzüyorsa, yeni bir ürün çýkarýp hizmet etmiþ olmanýn önemi kalmaz.

Önceki mesajlarýmda bahsettiðim gibi, bu cihaza board tipinden dolayý e2 yazýlým da yüklenemiyor. Mevcut yazýlýma da destek bir yýl sonra kesilir zaten... Sonra el elde, baþ baþta.

Sayfa 9/9 ÝlkÝlk 123456789

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri