Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678
78 sonuçtan 71 ile 78 arası

Konu: Sungate TITAN IPTV Tanıtım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selamlar, serkan ustayi bende yillardir tanirim. Onun mekalelerini begenerek okudum. Buradaki durumlar biraz
    farkli taraflara cekildi yada cekilmek istendi; yenilikci ve teknik gelismeleri kullaniciya bir sekilde vermeye calisanlara
    destek yerine köstek olmak isteyenler oldu ve bu arada serkan ustanin islemci üzerinden yorumlarida kaynadi yani
    yanlis anlasildi.

Kullanici icin en uygun cihaz üretme yarisina firmalar daha iyisini yapmak yerine rakiplerini kücük düsürecek yorumculari
    piyasaya sürmüs ve bu islerde degerli ve önemli isler basarmis ve hala basarmak icin caba gösteren arkadaslarimiza hakarete
    kadar varan yalan yanlis yorumlar yazip kullanici olmak isteyenlerin kafalarini karistirmaya calismaktalar.
    Bir cihaz piyasaya sürüldügünde mutlaka eksikleri olabilir, ama bunun desteklerle giderilip gelistirilmesi mümkündür. Kimse bir cihaz
    alayim 10 sene kullanayim fikrinde degil artik. Cünki 10 sene sonra alinan cihaz zaten demode olup kat be kat iyileri cikiyor.
    alinan bir cihazin ortalama 2 yada 3 sene kullanilabilmesi bile cok avantali olur.

Temennim Üretici firmalarin rekabeti birbirlerini kötüleyerek degil, daha iyisini nasil yaparim mantigiyla olur.

Kolay Gelsin!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Cyber64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selamlar, serkan ustayi bende yillardir tanirim. Onun mekalelerini begenerek okudum. Buradaki durumlar biraz
    farkli taraflara cekildi yada cekilmek istendi; yenilikci ve teknik gelismeleri kullaniciya bir sekilde vermeye calisanlara
    destek yerine köstek olmak isteyenler oldu ve bu arada serkan ustanin islemci üzerinden yorumlarida kaynadi yani
    yanlis anlasildi.

Kullanici icin en uygun cihaz üretme yarisina firmalar daha iyisini yapmak yerine rakiplerini kücük düsürecek yorumculari
    piyasaya sürmüs ve bu islerde degerli ve önemli isler basarmis ve hala basarmak icin caba gösteren arkadaslarimiza hakarete
    kadar varan yalan yanlis yorumlar yazip kullanici olmak isteyenlerin kafalarini karistirmaya calismaktalar.
    Bir cihaz piyasaya sürüldügünde mutlaka eksikleri olabilir, ama bunun desteklerle giderilip gelistirilmesi mümkündür. Kimse bir cihaz
    alayim 10 sene kullanayim fikrinde degil artik. Cünki 10 sene sonra alinan cihaz zaten demode olup kat be kat iyileri cikiyor.
    alinan bir cihazin ortalama 2 yada 3 sene kullanilabilmesi bile cok avantali olur.

Temennim Üretici firmalarin rekabeti birbirlerini kötüleyerek degil, daha iyisini nasil yaparim mantigiyla olur.

Kolay Gelsin!
    Bir önceki mesajında öyle yazmamıştın ama !? Hala alıntıladığım yerde duruyor. Kendi mesajını bir daha oku istersen ?

Bazı bekletilerin içine giriyormuşum da, dergi için yazıyormuşum da, falan fıstık fasarya, bir sürü şey yumurtlamaya çalıştın ama yemedi.

Ayrıca beni tanıdığını yazmışsın ama beni tanıdığını da zannetmiyorum. Forumlardaki mesajlarım üzerinden, çakmaya çalıştın, onu da beceremeyip, eline yüzüne bulaştırdın. Zaten benim geçmiş forum mesajlarımdan haberdar olsaydın, bir önceki itham dolu mesajını yine yazmayacaktın. Bence artık siz hiç birşey yazmayın. Çünkü bu saatten sonra ne yazsanız, kimse sizin ciddiyetinize inanmaz.

Arada kaynadı gitti vs acayip söylemler... Arada kimi kaynatıyorsunuz yahu ?

Buradaki durumlar farklı tarafa çekildi demişsin de... Durumları farklı tarafa çeken varsa ve kimse onu hedef alarak yazsaydın. Yani böyle ortaya karışık kebap söyler tarzda mesajlar olmuyor, yakışmıyor.

Neyse... Ben kendimi ilgilendiren kısmına yanıt vereyim. Diğer yazdıkların beni ilgilendirmiyor.

Bir de 2 - 3 sene kullanabilmesi bile çok avantajlı olur, diye yazmışsın da ! İnsanlar durmadan cihaz satın alsınlar öyle mi ? Ne olacak ? Eline geçecek ? Dört tane şifreli kanala baksın diye insanlar durmadan cihaz yenilensinler... Ooohhh ne ala memleket, suyundan da koy. Yahu yazdığın şey biraz akılcı olsun bari.

İnsanlar 2 yılda bir cihaz almak yerine, varsa mevcut PC'si ile yoksa alır windows mini PC, internet üzerinden izleyeceği şifreli yayınlara ömür boyu bakar. İsterse mini PC'sini TV'ye bağlayıp izler, isterse notebook'unu bağlayıp izler.

Aha da bu da kanıtı ;
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Listenin altında daha neler var neler

Stalker listemde en az 150 tane adres var. Gir gir adres girmekten bıktım. 150'de bıraktım.

Programın adını da bilerek görünmez yaptım.

Hasılı diyeceğim; yahu milletin şifreli yayın izlediği mi var ? Millet ya maça bakıyor ya da bir iki belgesel o kadar. O da bakarsa... Çoğunluk maçı gördükten sonra, normal ulusal kanallara geçiyor. Yani burada abarttıkça abartıyorsunuz. Kullanıcıları 2 senede bir cihaz almanın normal olduğuna inandırmak için algı yapıyorsunuz. Böyle yapmayın. Sonra milletin ahı tutar.

Ha ! Kullanıcının yoktur PC'si, o zaman bu cihazlardan satın alma yoluna gider. O da kullanıcının tercihi olur zaten...

Ayrıca bana da bakmayın. Bu işler benim hobimdir. Ben bu sistemlere her yıl ortalama 500 dolar civarında harcama yaparım. Yani sizler de kullanıcılar da, kendisini benimle kıyaslamasın lütfen.
    Konu serkanguzel tarafından (21-07-2020 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memoli üstat destwklerin için çok teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazımı teslim aldım alan arkadaşlarada hayırlı olsun selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ============
    Bazı bekletilerin içine giriyormuşum da, dergi için yazıyormuşum da, falan fıstık fasarya, bir sürü şey yumurtlamaya çalıştın ama yemedi.

===========
    Ki, bu cihaz özellikleri itibariyle, bana hitap etmiyor. Ama bana hitap etmemesi demek, başkalarına hitap etmeyeceği anlamına gelmez. Dolayısıyla bu cihazı edinecek olanların kafasına vesvese vermek doğru değil.

==================
    Yahu ortalığı meczuplar sarmaya başladı. Dağıtım gününe özel sebep addetmek te nedir yahu ?

Bu arada Kayseri'den bir adet te ben sipariş verdim. Ancak incelememi en erken Ağustos ortasından sonra yapabilirim. Bakalım bu cihaza kaç saat dayanabileceğim.
    ============
    Herneyse de... Anlayamadığım, ya destekçileri tarafından ya meczupca mesajlar yazılıyor. Ya da satın alma tercihleri üzerinden rahatsızlık verilmeye çalışılıyor. Neler oluyor yahu ? Biraz tahammül, biraz relaks yahu.

===============
    Herneyse... Benim için bu işler yalnızca hobidir. Eleştirilerimi de yıllarca yapıyorum. Yeni birşey değil. Şimdi nick'ler vermeyeyim, kimler geldi geçti uydu dünyasından. Herkes geldi geçti. Bu işten menfaatlenenler şimdilerde ortada yoklar ama ben ve birkaç hobisever hala buralardayız.
    ==============
    Dolayısıyla, "tahammül edemeyeceğin cihazı neden satın alasın ki" tarzı sorgulamalara maruz kalmak istemem.

===========
    Ayrıca bana da bakmayın. Bu işler benim hobimdir. Ben bu sistemlere her yıl ortalama 500 dolar civarında harcama yaparım. Yani sizler de kullanıcılar da, kendisini benimle kıyaslamasın lütfen.
    Su yazdiklarini alt alta yazip okuduktan sonra seviyen belli oluyor. Cihaz test ediyormus hobby mis filan filan.
    Konuyu kaynatmak adina yapmadigin kalmadi, ama hayret bu cihazin chipi icin birsey yazmadin. Demekki tanimadigin
    bir chip türü.

Tutmussun Uydu cihazi konusunu Mini bilgisayarla cözmüssün tam olmus.

Anlasilmistir sen baska dünyalarin insanisin.

Dünyamiza Hosgeldin..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Cyber64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Su yazdiklarini alt alta yazip okuduktan sonra seviyen belli oluyor. Cihaz test ediyormus hobby mis filan filan.
    Konuyu kaynatmak adina yapmadigin kalmadi, ama hayret bu cihazin chipi icin birsey yazmadin. Demekki tanimadigin
    bir chip türü.

Tutmussun Uydu cihazi konusunu Mini bilgisayarla cözmüssün tam olmus.

Anlasilmistir sen baska dünyalarin insanisin.

Dünyamiza Hosgeldin..!
    Tabi tabi( ! ) Kendin için ne kadar çarpıttığın laf varsa, hepsini benim için yazmışsın. Devamında da seviyen belli oldu diyerek, kendi seviyeni teyit etmiş oldun.

Mini bilgisayar hakkında bi fikrin olsaydı bari de, ondan sonra fikir beyan etseydin.

Anlaşıldı, ne söylesek, ne yazsak boş.

Ben başka dünyaların insanı değilim de, görmeden, fikir beyan edince, işte ortaya senin mesajın gibi böyle garabetler çıkıyor.

Herneyse... Anlamayana anlatılmaz. Anlatmaya da gerek yok zaten. Sizlere hazır lop gerek. Biri çıkıp hazır lop sunana kadar böyle devam edersiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart titan sungate hafıza olayı

titan sungate resivır da hafızaya almuyor cihazı kapandıgında hepsi yok oluyor sil baştan internetide giriyorum hafızaya almıyor yardımcı olursanız sevinirim kanalları yükleniyor seyrediyorum
    Konu ateş77 tarafından (21-02-2023 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: yükledikten sonra kanalları seyretme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anlatım mevcut aynısını yap Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sorun devam ederse buradan yaz yardımcı olacam
    Visual Basic Coder

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri