Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Digiturkte Yaprak Dökümü HÝSTORY TV Platformdan çýkarýldý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Digiturkte Yaprak Dökümü HÝSTORY TV Platformdan çýkarýldý

Digiturkte uzun zamandýr yayýn yapan HÝSTORY Belgesel kanalý bu gece itibariyle yayýndan çýkartýlýyor.Digiturk web sitelerinden history kanal cýkartýlmýþ durumda.

Herkes history 2 beklerken ana kanal historynin cýkarýlmasý büyük hayal kýrýklýgý bence.History turkiyedeki diðer platformlarda yayýna devam ediyor.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

En onemli kanali bile harcamislar resmen zamaninda iyiki uyelikten ayrilmisim animal planet ve disco showcase yi cikarinca uyeliklerimi iptal etmistim .

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu hiç iyi olmadý þimdi. Annem bu kanalýn hastasýydý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir tarih kanalýnýnda yayýndan kalkmasý cok kötü oldu diðer platformlara yaradý bu iþ vede zaten çok pahalýydý hizmetleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben platforma uye deðilim ama kanalda izledigim programlar var antik uzaylýlar falan guzeldi programlarý.Modern rehinicileri falan izliyordum.Thor uydusunda þifresiz yayýný devam ediyor bu kanalýn guncelleyelimde konuyu belki izlemek isteyen olur
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ne oldu platform batýyormu ? zamanýnda türkiye ligi bu parayý yapmaz ama siyaset bizim sayemizde türkiye ligi iyi paraya ihale edildi dedi katar þirketine bu siyasetin katar aþký yüzünden bu duruma geldi sadece futbolda deðil ülke için farklý alanlarda da kayýplar olacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri