Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: vestel smart tv de ip tv nasıl izlenir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart vestel smart tv de ip tv nasıl izlenir

arkadaşlar elimde x tream kod var vestel smart tv de ip tv izlemek istiyorum mümkünmü acaba saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SSİPTV ve ott player ile izleyebilirsin wevd store uygulamasında arat uygulamarı yukle ssiptv talimatı burada mevcut Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SSİPTV ve ott player ile izleyebilirsin wevd store uygulamasında arat uygulamarı yukle ssiptv talimatı burada mevcut Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam teşekkürler otttplayer ile denedim fakat yükleme gerçekleşmiyor kanal sayısı fazla olduğu için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam teşekkürler otttplayer ile denedim fakat yükleme gerçekleşmiyor kanal sayısı fazla olduğu için
    kanal sayısı fazla olursa yuklenmez ssiptv dede öyle malesef vod filmler var ise onları silin oyle yukleyin ben öyle yapıyorum bende next machina var mesela 15 bin kanalı falan x panelde izleyebiliyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler hocam sağolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel mb130s anakartlı, ssiptv 11bin kanal var aşağı yukarı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biraz bekleyin açıp kapayın ben de 17000 kanal var açık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dosyayı pc de worlpad ile aç. Gereksiz kanalları temizle. Bu şekilde kaydet. Böyle böyle dosyayı küçülterek ottplayera yükle. Film linkleri varda ssiptv yüklüyor ve izleyebilirsin. Ama bunda da durdur izle ileri geri sarma yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben direkt link olarak atıyorum m3u şeklinde.
    Vestel UD9200 4K SMART LED TV
    ARÇELİK 32" SMART TV
    NEXT 2071HD
    NEXT 64HD
    H96 PRO PLUS ANDROİD TV BOX
    Disneyplus
    Netflix
    Tivibu Go süper paket
    Dsmart go
    Turkcel Tv+ Mini paket
    Blutv hepsiburada premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri