Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Philips TV Açılmıyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Film Philips TV Açılmıyor?

Merhaba arkadaşlar.Philips 42PFK6109/12 model Smart TV kullanıyorum.Akşamları TV yi kapatıp sabah açmak istediğimde TV ye güç gelmiyor.Daha sonra Anten Kablosunu çıkarıp güç kablosunu çıkarıp taktığımda TV ye güç geliyor.TV açılınca Anten Kablosunu takıp izlemeye başlıyorum.Bu hergün böyle.Sebebi nedir?Çözümlerinizi bekliyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

besleme devresi ilgili sorun var maalesef. Besleme kartının kontrolü gerekiyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    besleme devresi ilgili sorun var maalesef. Besleme kartının kontrolü gerekiyor.
    Bu terimlerden pek anlamam ama?Ben yapabilir miyim?Ya da ne yapmam lazım?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım en güzeli televizyonunu servisine götürmek...küçük arızalar zamanla büyüyebilir...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım en güzeli televizyonunu servisine götürmek...küçük arızalar zamanla büyüyebilir...
    Teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Besleme kartı arızası. Besleme kartındaki bazı kondansatörler muhtemelen şişmiş ve bundan dolayı bu arızayı yaşıyorsun. Sivas'ta ikamet ediyorsanız arızanın tamiri konusunda yardımcı olurum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Saolasin üstad.Kocaelindeyim maalesef.Bugun itibariyle hic calismiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri