Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: BOTECH GÜNCEL TÜM YAZILIMLAR VE SOFCAM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 31 BOTECH GÜNCEL TÜM YAZILIMLAR VE SOFCAM

YENİ YAZILIM 3.04 OLDU FUNCAM 1.32 OLDU VE YOUTUBE ÇALIŞIR DURUMDADIR cihazlarınızdan yazılımları otomatik olarak indirip yükleyebilirsiniz.
    ayrıca bu adresten tüm yazılımları indirip yükleyebilirsiniz iyi seyirler. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım bu yazılımı internetten otomatik yuklersek kanalları siliyormu astra 19 daki max 1.2.3....9.10 ları açıyormu
    Cevabınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayır sorun yok direk yükleyebilirsin cihazında funcam süresi bitmedi ise rahatlıkla seyredebilirsin olmassa Cccam yükle seyret iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hayır sorun yok direk yükleyebilirsin cihazında funcam süresi bitmedi ise rahatlıkla seyredebilirsin olmassa Cccam yükle seyret iyi seyirler.
    arkadaşım bendede botech 700 var yazılım 2.94
    1-internetten nasıl yükleyecegim internetten güncellemeye geliyorum başarısız diyor
    2-2.94 de astra 19.daki max 1.2.3......9.10 kanalları hiç açmıyor diğerleri açıyor
    3-bu yazılımda astra 19.daki 1.2.3.....9.10 kanalları açıyormu
    4-bu yazılımı yüklersek kanal listesi bozuluyormu
    5-internetten yüklemeyi tari ederseniz sevinirim
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu konuya başka forumlarda,da cevap verdim ama konuyu takip etmedin heralde ama yinede anlatayım bende,de 700 var ancak önceki bozuk yazılımdan dolayı 600hd plu,a çevirdim çevirmek istersen önce bu yazılımı yükle Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yok eğer 700,le devam edeyim dersen net update,e geliyorsun okey,le network update ok burada en altta başla var ok diye zaten yazıyor okey,e bastığın anda yeni yazılımıyüklemeye başlar yazılım yüklensinmi diye sorar evet dersin yükler cihaz kapanıp açılır boot eder müdahale etme kanallarda değişiklik olmaz sen istemediğin sürece sistem bilgisinden yeni yazılımı görebilirsin funcam,ın kaç olduğunu şebeke ayarlarına girdiğinde server ayarlarına gir en sonda 15,ci serverdir eğer funcam yazmıyorsa sağ,sol tuşları ile funcam,a çevir serverin çalışıyor fakat gözükmüyorsa 3 tuşuna bas serverleri yükle de değiştirmek istiyormusun diye sorarsa evet de bu işlemleri yapmadan önce wifi,ni kontrol et aktif durumda,mı değilse aktif et yoksa yazılımı yüklemez herşey normal,se yazılımı,da yüklediysen menüden tamamen çık şifreli yayınların üzerine gel okeyle ve yayınları izle şu an youtube ve *** indirme çalışır durumda bunlarıda online güncellemeden yapabilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir iyi seyirler.
    not:bu videoyu seyrederek,de yapabilirsin.
    BOTECH PIKO 700 HD mini UYDU ALICI CİHAZI FUNCAM YOUTUBE XTREAM IPTV İPTV TKGS RSS YERLİ ÜRETİM

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu konuya başka forumlarda,da cevap verdim ama konuyu takip etmedin heralde ama yinede anlatayım bende,de 700 var ancak önceki bozuk yazılımdan dolayı 600hd plu,a çevirdim çevirmek istersen önce bu yazılımı yükle Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yok eğer 700,le devam edeyim dersen net update,e geliyorsun okey,le network update ok burada en altta başla var ok diye zaten yazıyor okey,e bastığın anda yeni yazılımıyüklemeye başlar yazılım yüklensinmi diye sorar evet dersin yükler cihaz kapanıp açılır boot eder müdahale etme kanallarda değişiklik olmaz sen istemediğin sürece sistem bilgisinden yeni yazılımı görebilirsin funcam,ın kaç olduğunu şebeke ayarlarına girdiğinde server ayarlarına gir en sonda 15,ci serverdir eğer funcam yazmıyorsa sağ,sol tuşları ile funcam,a çevir serverin çalışıyor fakat gözükmüyorsa 3 tuşuna bas serverleri yükle de değiştirmek istiyormusun diye sorarsa evet de bu işlemleri yapmadan önce wifi,ni kontrol et aktif durumda,mı değilse aktif et yoksa yazılımı yüklemez herşey normal,se yazılımı,da yüklediysen menüden tamamen çık şifreli yayınların üzerine gel okeyle ve yayınları izle şu an youtube ve *** indirme çalışır durumda bunlarıda online güncellemeden yapabilirsin umarım yardımcı olabilmişimdir iyi seyirler.
    not:bu videoyu seyrederek,de yapabilirsin.
    BOTECH PIKO 700 HD mini UYDU ALICI CİHAZI FUNCAM YOUTUBE XTREAM IPTV İPTV TKGS RSS YERLİ ÜRETİM

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

usdam bilgine teşekkür ederim
    şimdi cihazın başıdayım net uptade geldim ok.ledim
    1-internet yazıyor
    2-80 yazıyor
    3-update sw yazıyor
    4-başla yazıyor
    başlaya bastım BAŞARISIZ UYARI alıyorum
    wifi baglı açılan kanallar sarı renkde açılıyor
    sebebi nedir anlamadım
    saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gerekli cevabı özelden verdim
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. burayı daha sonra açtığım için gerekirse buradanda yazabilirim .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

xstream kodes 600 z de kaç kanal destekliyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

xtream ,ı seyretmek için bazı bölümleri kapatmanız gerekir yoksa sonuç alamassın cihazın kapasitesi yeterli değil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar sıte de yazılımsıtesı dıye yazıyo ama ne yazılım var ne sofcam benmı goremedım yoksa soru cevap yerı olmus burası

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri