Sayfa 15/20 İlkİlk ... 567891011121314151617181920 SonSon
193 sonuçtan 141 ile 150 arası

Konu: SupersatForum 18 Yaşında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayatında yaptıklarının her zaman seni ileriye taşımasını umut ediyor, başarılarının devamını diliyorum. nice 15 yıllara süpersat forum ailesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nice 15 yıllara hep bereber

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba Arkadaşlar ;

27 temmuz 2005 tarihinde açtıgımız supersatforum bugün birinci yaşını doldurdu.(gece 12 den sonra :9)Acısıyla tatlısıyla tam 1 yıl geçti sizlerle..

1 Yıllık çercevede çok iyi işler yaptıgımıza inanıyorum ve bunun göstergesinide girenlerle ,üye olanlarla istatisliklerle şu an çok iyi bir yerde oldugumuzu biliyoruz.Bunda EMEGİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMA TEKRAR TEŞEKKURU BORÇ BİLİRİM

SupersatForum 1 yıl çercevesinde ara sıra kapanmalar yaşadı.Vbulletin upragade ederken versiyon uyuşmazlıgı( 3700 uye kaybettik) 1 mart 2006 da amerikalı server firmasının yanlışlıkla servere format atıp tum sitelerin sıfırlanması ( 3400 uye kaybettik)

Bir grupun forumu hacklemesi ve sitenin geriye dönülmesi falan .Bir server firmasına geçip server tarafından forumun banwiti düşürüp bir kaç zaman sizlerlerden ayrı kalması gibi pişmiş tavugun basına gelmeyenler bu forumun başına gelmiştir..AMA BUNDAN SONRA İNŞALLAH SORUN YAŞAMADAN GİDECEGİZ .ZATEN FORUMUN YEDEKLERİ GÜNLÜK ALINMAKTADIR VE SORUNSUZ SEKİLDE HIZLI BİR SERVER FİRMASINDAN YAYIN YAPMAKTADIR

Ama bizler yılmadan yolumuza devam ettik ve kararlıgımızla her gun sizlere ulaşıyoruz.Benim özellikle bu forumu açmamdaki en buyuk sebeb birilerine birşey ispat etmekten çok bilgiyi herkese verebilmekti

SupersatForum temelinde hiç bir firma ile bagımsız olarak kurulmuştur,halada öyle devam etmektedir.Forumdaki dizayn tamamen yönetimdeki arkadaşların oluşumu ile olmuştur.site renkleri, her görevlinin nikine özel avatarları.uyelerin rahat sececekleri 1000 avatar .yıldız sistemleri ,isim altı efektli yazılar ince ayrıntısına kadar düşünülmüş şu andada hala devam etmektedir.

Sitedeki yenilikler tum uyelere e mail yoluyla ulaştırılmaktadır.Bu sizlere cogu forumun yapmayacagı bir uygulamadır.

Sitemizdeki tumgörevli arkadaşlarımız turkiyeye ve dunyadan siteye gelenlere elinden geldigince hiç bir talep beklemeden herkese yardımcı olmaktadırlar..Yine teşekkur ediyorum kendilerine buradan bizlerin herzaman yanında oldukları için

Ayrıca sitemizde görev yapmış ve ayrılmış olan arkadaşlarımızada ayrıca teşekkur eder ne yaşandıysa yaşansın,onlara zamanında siteye desteklerinden dolay çok ama çok teşekkur ederim..

Supersatforum gelip geçici bir site degildir.Yarın kapanır gider düşüncesi ile açılmış bir site degildir .şu anda supersatforum sınırsız trafike sahip bir sitedir alan sorunu yoktur.(ayrıca bize desteklerinden dolayı server firması mehmet beye teşekkurler)

Arkadaşla benim yazacaklarım bunlar valla herşeyi anlttım gibi kendimizi övmek istemiyorum.Sizlerinde 1 yıl zarfında site ile yaşadıgınız olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bekliyorum
    Bu yazının üzerinden tam 15 sene geçti acısıyla tatlısıyla kendi acımdan kötü zamanlarımla 15 yıl sonra allah yine bu konuya yazma fırsatı verdi ömrümüz yettigi sürece buralardayız ve site yi imkan verdigi sürece devam ettiriz inşallah herkese hayırlı olsun
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tertemiz, seviyeli, saygılı. Nice 15 yıllara inşallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vay be ne seneler geçmiş site daha 3 yaşındayken üye olmuştum buraya. Ne adamlar geldi geçti buralardan vay beee. Tam 12 sene olmuş buraya üye olalı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maşallah diyelim, birlikte daha nice senelere inşallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart SUPERSATFORUM 16 YAŞINDA

27 temmuz 2005 de kurulan supersatforum 16 yaşında.Daha nice yıllara
    Konu Simba tarafından (27-07-2021 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun, nice yıllara

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Daha dün gibi aradan koca yıllar geçti uydu forumculugunda ayakta kalabilen nadir sitelerden biriyiz.Nice yıllara
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

forumun daha nice uzun yılları olur inşallah

Sayfa 15/20 İlkİlk ... 567891011121314151617181920 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri