Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Vestel SDX SMART 4K TV 06 Agustos 2020 Yeni Hazir Kanal Listesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vestel SDX SMART 4K TV 06 Agustos 2020 Yeni Hazir Kanal Listesi

Vestel 4K Smart TV ler için 06 Ağustos 2020 tarihli en son guncel sıralı EBA TV li Uygun hazır kanal listesidir. Sadece türksat uydusu taratılmıştır. (SMART 4K SDX formatlı uydu alıcılı tv lere yüklenebilir) MB 100 ekran kartı modelinden çekilmiştir)

*Ulusal & Seyredilen favori kanallar sıralı
    *Haber & spor & çizgi film &eba kanalları & dini kanallar & müzik kanalları & tarım kanalları & yerel kanallar sıralı
    *Ulusal Kanalların Euro Kanalları Sıralı
    *Frekans değiştiren tüm kanallar guncellendi
    *Şifreli ve radyo kanalları sonda

Listeden Görünüm Videosu;

Yükleme Talimatı:

Dosyayı pc nize indirin klasorden cıkarıp fat32 yapılmış USB ana dizine kopyalayıp USB nizi tv ye takın sonra sırasıyla Kumandan Menu-Kurulum-Uydu ayarları bölümüne girip Uydu kanal tablosundan USB den TV'ye yükleme secenegi o k eylenip hazır kanal listesi tv nize yuklenecektir Takıldıgınız konuda yine site üzerinden soru sorabilirsiniz
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Konu Simba tarafından (06-08-2020 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abim kanalların sırası 484 diye başlıyor 800 e kadar çıkıyor bunu bari düzeltseydin...12345 diye gitseydi.....tekrar yükleyince düzeldi
    Konu neccoo tarafından (31-12-2020 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı neccoo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abim kanalların sırası 484 diye başlıyor 800 e kadar çıkıyor bunu bari düzeltseydin...12345 diye gitseydi
    Liste 1 den baslıyor mb 100 ekran kartından alındı bu liste videoda gormedinizmi ? nereden cıkarıyorsun 484 u
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yükledim ve kaldırdım tekrar yükledim düzeldi,
    Konu neccoo tarafından (31-12-2020 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri